Úterý 21. května 2024
Svátek slaví Monika, zítra Emil
Oblačno, déšť 22°C

Svetoslav skopl v metru ženu ze schodů: Konečně skončil za mřížemi

Autor: ČTK - 
17. prosince 2016
20:19

Německá policie v sobotu zatkla muže podezřelého z toho, že v říjnu v berlínském metru brutálně skopl ze schodů nicnetušící ženu. Útok, který zachytily bezpečnostní kamery, otřásl německou veřejností.

Podle policie je pravděpodobným pachatelem sedmadvacetiletý muž, kterého zadržela na berlínském autobusovém nádraží. Jeho jméno ani další podrobnosti vyšetřovatelé nezveřejnili, v neděli tak ale má učinit berlínská prokuratura. Německá média tvrdí, že podezřelým je muž původem z Bulharska.

Incident se stal 27. října v nočních hodinách v berlínském obvodu Neukölln ve stanici metra v ulici Hermannstrasse. Mladý muž s cigaretou a lahví piva kopl do zad 26letou ženu, která scházela po schodech. Oběť si zlomila ruku. Berlínská policie již zatkla jednoho ze tří mladíků, kteří hlavního pachatele doprovázeli.

xoxo ( 18. prosince 2016 10:44 )

Vsivaci

erikcom ( 18. prosince 2016 06:49 )

nebo nejaka blbka cz

dzambulka007 ( 18. prosince 2016 00:45 )

Hmmm, tak Svetoslav. A jestli paní má opravdu jen pochroumané rameno, tak to má obrovské štěstí v neštěstí. Pád byl ošklivý, z výšky a na hlavu. Nebo to byl třeba Hasan a následky jsou mnohem horší?

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání