Uvnitř ložnice hrůzy: Krutý pár v ní držel 7 dětí celých deset let!

Autor: shp - 
14. prosince 2016
23:25

Všude nepořádek, poházené odpadky nebo zapáchající fekálie. V této ložnici hrůzy, která se nacházela v bytě v texaském Fort Bendu, žilo pod diktátem krutého páru sedm postižených dětí celou dekádu. Naštěstí nyní přišlo vysvobození.

Vyděšení policisté našli sedm dětí zavřených v jedné malé a špinavé ložnici. Byly vyhladovělé, bité a uvnitř držené násilím. Obětem přitom bylo teprve mezi 14 a 16 lety. Všechny byly ve špatném psychickém stavu, podvyživené, dehydratované a pokousané.

Ven z ložnice se většina z nich podle policie nedostala celou dekádu. A pokud ano, tak jenom na chvíli. Z únosu a ublížení na zdraví dětí byli již obviněni Paula Sinclair (54) a Allen Richardson (78). Krutý pár nebohým duším úmyslně ubližoval.

Sinclair všechny děti oficiálně adoptovala a pobírala na ně dávky. V roce 2007 dokonce dala místním novinám rozhovor, ve kterém popisovala, jaké štěstí má, že se o postižené děti může starat. Z jejích slov se nyní zvedá žaludek.

„Dělám, co dělám, protože je to darem od boha. Každou vteřinu je někde zneužíváno dítě a jsem zde, abych jim pomohla mít život,“ prohlásila. Ve skutečnosti postiženým dětem dělala se svým druhem dennodenně ze života peklo.

Děti nenavštěvovaly doktora, nechodily do školy a venku nebyly asi deset let. Podlaha i stěny ložnice byly zašpiněné výkaly i močí. O vezněné se nyní starají lékaři, kteří s nimi budou mít spoustu práce. Jestli se z týrání někdy dostanou, není jasné.

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud