Záhadná smrt mladého páru: Jejich těla našli v zaparkovaném autě

Autor: shp - 
6. 12. 2016
13:43

Oba byli mladí, krásní a měli celé své životy před sebou. Jenže ty záhadně vyhasly. Mrtvoly Nikki Willis a Toma Putta, kterým bylo oběma jen něco málo přes 20 let, byly nalezeny v zaparkovaném autě mladíka, které stálo před domem maminky Nikky v anglickém Essexu.

Jejich těla byla nalezena v modrém Fordu Focusu, který patřil Tomovi. Sousedi je objevili poté, co z venku uslyšeli hlasitou ránu. Jestli ale šlo o výstřel nebo výbuch, není vůbec jasné. Nikdo ani nedokáže vysvětlit to, proč zemřeli. Šlo o mladý a zamilovaný pár.

Policisté původně zajistili vůz před únikem nebezpečných chemických látek. Poté, co provedli několik testů, však ochranný stan zvedli a pokračovali ve vyšetřování, jehož výsledky ještě známé nejsou.

„Moje překrásná mladá sestřenice. Nedokážu popsat slovy, jak se teď cítím. Pořád nemůžu uvěřit, že jsi pryč. Je to hořká připomínka toho, jak krutý dokáže život být. Nikdy na tebe nezapomenu,“ prohlásila sestřenice Nikki Claire Watts.

Kamarádi páru jsou v šoku z toho, co se stalo, a vyjadřují soustrast na sociálních sítích. „Tome, jsem tak pyšný na to, že jsem tě znal a měl to potěšení tě nazývat kamarádem,“ napsal jeden z nich. Snad policejní vyšetřování pomůže najít rodičům mladých lidí vysvětlení, proč museli zemřít.

Doporučujeme

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud