Šokující foto z místa činu: Mladý kanibal (19) zabil postarší pár, našli ho celého od krve

Autor: lm, mav - 
24. 11. 2016
18:06

Devatenáctiletý šílenec zavraždil postarší pár a poté ochutnal jejich maso. Mladík, který nebyl pod vlivem žádných halucinogenních drog, nyní stanul před soudem, kde se promítaly i obzvláště brutální snímky z místa činu.

Ke strašlivému činu došlo v polovině srpna ve floridském městečku Jupiter. Devatenáctiletý Austin Harrouff vrazil do domu Johna Stevensa (†59) a Michelle Mishcon (†53) a oba ubodal. Pak začal zavražděnému muži okousávat tvář. Policisty na útočníka zavolal soused, který uslyšel podivné zvuky.

„Pomozte, snědl jsem něco strašného,“ obrátil se zakrvácený mladík na policisty. „Rovnou mě zastřelte, zasloužím si zemřít!“ vyzval policisty a přitom vyplivl kus masa! Mladík byl úplně mimo a z těla, které pojídal, ho museli strhávat čtyři muži a pes.

Testy u něj neprokázaly žádné halucinogenní drogy, byl ovšem ovlivněn alkoholem a v krvi měl i zbytkové množství marihuany. V garáži páru mladík zkonzumoval různá ředidla, několik týdnů ho pak léčili s popáleným jícnem.

Za dvojnásobnou vraždu Austinovi hrozí trest smrti, obhajoba se ale snaží prokázat, že klient je psychicky nemocný. Rodina i přátelé uvedli, že se mladík choval v posledních dnech před vraždou velmi divně. Jeho matka dokonce varovala policii, protože jí Austin tvrdil, že má „superschopnosti“. Mladík také mluvil o tom, že v jeho domě jsou démoni.

Upozorňujeme, že snímky v galerii jsou drastické a nejsou vhodné pro děti a slabší povahy!

xxxx666 ( 25. listopadu 2016 05:14 )

To je stary aspon půl roku a psali o tom nejméně dva časopisy,máte fakt postřeh.To jwen dokazuje,že redaktorem Plesku se fakt stane jen novinářská spodina.

plysovykozisek ( 24. listopadu 2016 23:40 )

 U nás by ho třeba ani neodsoudili.

1049an ( 24. listopadu 2016 20:32 )

Muži okusoval tvář? Já bych se z těch fousů tedy poblil, dyť to muselo bejt hnusný. Proč si nedal tu ženskou?

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud