Opilec polil manželku (†37) benzinem a zapálil: Při požáru se zranila i dcera (4)

Autor: lm - 
16. 11. 2016
21:01

Manželská hádka vyústila v brutální napadení! Osmačtyřicetiletý muž polil svou manželku (†37) benzinem a zapálil ji. Těžce zraněná žena po několika týdnech zemřela. Při požáru se navíc zranila i jejich čtyřletá dcera.

K tragédii došlo v létě v polském městečku Olkusz, zhruba 100 kilometrů od českých hranic. Muž se tam pohádal se svou manželkou, která mu vyčítala opilost. Následně svou ženu polil benzínem a zapálil ji. 

Na místo ihned vyrazili hasiči, kterým se podařilo dostat požár pod kontrolu. Žena utrpěla těžká zranění. „Měla popáleniny na 71 procentech těla,“ informoval zástupce prokurátora Cezary Dylag. Žena bohužel počátkem listopadu v nemocnici zemřela. Při požáru se lehce zranila i čtyřletá dcera. Holčička je od tragédie v péči prarodičů.

Pachatel skončil po činu na policii, kde mu naměřili 1,5 promile. Muž se ale odmítá  přiznat. „Tvrdí, že si nic nepamatuje,“ uvedl mluvčí policie Grzegorz Lach. Muž čeká na soud ve vazbě. Momentálně je obviněn jen z pokusu o vraždu. To by se ale mohlo změnit, pokud výsledky pitvy potvrdí, že jeho čin měl bezprostřední vliv na ženinu smrt. Za vraždu by mu hrozilo až doživotí.

Video Muž po hádce zapálil svou manželku. - TV JOJ
720p 480p 360p 240p

Doporučujeme
Samo ( 17. listopadu 2016 06:41 )

Magoři jsou v každém národě, i mezi zbožnými Poláky, ale mezi převážně ateistickými Čechy je jich procentuálně výrazně víc. Naši písálci a novináři nám nedávají nic za příklad, to jenom ty vidíš i trávu růst.

Bystrozraky ( 16. listopadu 2016 22:32 )

Vypadá to na to, že to byli ti zbožní Poláci, jak nám mě dávají za příklad naší pisálci a novináři. Něco mi tady nesedí.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud