Záhadná smrt studentky (†23) v Olomouci: Na kolejích, kde ji našli, byla jen na návštěvě!

Dívka (†23) nepřežila pád z vysokoškolských kolejí.  (Autor: ZZS Olomouckého kraje)
Autor: ljš - 
7. listopadu 2016
10:27

Sebevražda, nebo nešťastná náhoda? Olomoučtí kriminalisté vyšetřují od neděle záhadné úmrtí teprve třiadvacetileté dívky. Tu našli mrtvou pod okny budovy vysokoškolských kolejí. Podle vedení školy tam ale nebydlela.

Dívka zemřela po pádu z výšky v neděli dopoledne na kolejích Bedřicha Václavka ve Šmeralově ulici. „Do příjezdu posádek prováděl operátor zdravotnického operačního střediska se svědky události telefonickou asistovanou neodkladnou resuscitaci, návazně na to pokračovali zdravotníci v rozšířené resuscitaci. Bohužel žena na následky svých zranění na místě zemřela,“ uvedl mluvčí olomoucké záchranky Zdeněk Hošák.

Podle prorektora pro vnější vztahy Univerzity Palackého Petra Bilíka zemřelá dívka na kolejích nebydlela. „Je nám to moc líto. Dívka přišla kolem deváté hodiny na návštěvu, na Václavkách nebydlela. V tuto chvíli víme jen jméno a fakt, že se jednalo o studentku filosofické fakulty. Událost je v šetření Policie ČR, detaily zatím známé nejsou,“ uvedl podle Deníku na sociální síti.

Policie je zatím na informace skoupá. "Podle předběžně zjištěných informací byla účast jiné osoby vyloučena. Vzhledem k tomu, že se jedná o tragickou a pro rodinu velmi citlivou událost, nebudeme z piety k pozůstalým sdělovat žádné bližší informace,“ uvedla pro deník Právo policejní mluvčí Irena Urbánková.

zlobit ( 7. listopadu 2016 13:37 )

Článek jsem ani nečetla, protože jeho nadpis mluví za všechno. "Na kolejích, kde ji našli, byla na návštěvě" .....

bum-bec-bum ( 7. listopadu 2016 12:34 )

Navštívila koho?

zednik ( 7. listopadu 2016 12:10 )

Jakože na UP není Přírodovědecká fakulta ?

okurka007 ( 7. listopadu 2016 12:06 )

Hm, ale na UP se chemie neuci. To az na VUT v Brne. Bych to videl na nestatnou lasku. Behem mych studii dostala kopacky jedna Madarka a byla z toho vedle, rikala ze asi vyskoci z okna. Tak ji uz opraveni spolubydlici rekli at uz skoci, tak skocila. Nastesti z 3. patra, takze doslo pouze na zlomeniny.

zednik ( 7. listopadu 2016 12:06 )

Sluší se na návštěvu donést něco malého ke konzumaci. Tentokrát to byly patrně lysohlávky.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud