Pes ukousl chlapci (2) kus tváře! Nic horšího jsem nikdy neviděl, líčí strýc dítěte

Autor: Kateřina Moravcová - 
19. října 2016
20:18

Krvežíznivá bestie! Jinak nelze nazvat černého stafbula Fina, který už zaútočil na tři děti. Poslední útok se odehrál v Habartově na Sokolovsku. Nebezpečný pes tam v úterý chlapci (2) utrhl kus tváře.

Chlapeček přijel do Habartova navštívit babičku. Právě ona si Fina vzala od původních majitelů na převýchovu. Jenže hned po příjezdu došlo k útoku.

„Zničehonic, když bratr otevřel branku, pes na kluka skočil. Byla to vteřina. Snažili jsme se psa ihned odtrhnout, ale neměli jsme šanci. Zakousl se a to bylo likvidační,“ líčí neštěstí strýc napadeného chlapce Oldřich Spěvák.

Křik dítěte byl slyšet po celé vesnici. Pes se mu zakousl do tváře. Přiletět musel vrtulník, který chlapečka převezl do nemocnice. Tam se ihned podrobil operaci a podle lékařů má před sebou tři kritické dny.

Rodina je z události na dně. Dobrý úmysl se majitelce vymstil. „Nic horšího jsem nikdy neviděl. Napadl už nějaké děti, ale maminka si myslela, že ho předělá. Měl být utracen hned po prvním napadení. Mamince jsme se to snažili několikrát rozmluvit, ona ale zvířata miluje a nedala si říct,“ dodává Spěvák.

Policisté prohledávali okolí Habartova. Pes totiž ihned po incidentu utekl. „Chceme varovat obyvatele, aby na psa nesahali. Je nebezpečný. Máme rovněž informaci, že by mohl být zraněný. Psa černé barvy totiž srazila řidička. Zvíře ale z místa uteklo,“ doplňuje policejní mluvčí Kateřina Böhmová.

dannero ( 20. října 2016 21:17 )

před chvílí jsem viděl toho psa ve zprávách v televizi a rozhodně to není žádná krvelačná bestie, v rukou zkušeného člověka se tento pes choval velmi přátelsky a bylo vidět že je i poslušný a má důvěru i respekt k lidem. Chyba byla pravděpodobně v majiteli protože se psovi evidentně nevěnovali a pes měl pocit neomezené volnosti a žádné nastavené mantinely, tak se řídil vrozenými zákony přírody.

fantom88 ( 20. října 2016 14:44 )

A co je to "větší pes" pane chytrej? Zrovna stafbulík (o kterého se jedná) je MENŠÍ než třeba kokršpaněl a jen o trochu větší než jezevčík...

y1xcvbnm ( 20. října 2016 13:20 )

Nesnáším, možná že je to slabé slovo , ale jakmile vidím mladého kluka s holou hlavou, potetovaného , případně má na hlavě kapuci a vede psa těchto ras , tak raději někam s pejskem uhnu než se s ním potkat, už se mi to stalo několikrát, na psa řvou a i kopají do něj, no, co z toho pda může být??? Učí ho být útočným na ostatní psy a kompenzují si svoje mindráky, jsou to hovada

0707 ( 20. října 2016 08:55 )

Proč je štvete a učíte vraždit když se teď tomu tak strašně divíte!!!!! Prostě pes kouše! Miluji psy nejsou tak zrádní a falešní jako lidi! Mi taky retrivr ukousl kousek ucha , a co.... mám ho hezčí než to původní! Všechno jednou sroste! A vy lidi, fuj, děláte na psa, kterého jste trápili hon..... no coment OHAVNÉ hlavně si do někoho střelit, že?????????????

0707 ( 20. října 2016 08:51 )

Jen neskutečný nezodpovědný DEBIL nechá otevírat 2leté děcko branku když za ní hlídá pitbul!!!! Vzpamatujte se! Pes nemohl vědět kdo je za brankou a jen hlídal svůj dům! A mimochodem to lidi ho naučili kousat, tak co se teď divíte MIMONI!

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud