Při orálním sexu zabil milence (†43): Peter (16) se u soudu rozplakal, utěšoval ho táta

Autor: lm - 
14. října 2016
23:25

Šestnáctiletý Peter Š. vyšetřovaný kvůli brutální vraždě Rastislava (†43) se u soudu rozplakal. Mladíka musel utěšovat jeho otec, který nechápe, proč byla na Petra uvalena vazba. Jeho syn se prý jen bránil.

Velmi brutální vraždu řeší v těchto dnech slovenští policisté. V Županech na východě země byla koncem září nalezena zohavená mrtvola 43letého Rastislava. Z vraždy je podezřelý teprve 16letý Peter, pro kterého si přišla zásahovka. 

Peter ve čtvrtek stanul před soudem, který rozhodoval o uvalení vazby. Mladík je na tom velmi špatně psychicky a u soudu se rozplakal. Soudce kvůli tomu dokonce povolil otci, aby k němu přistoupil. Táta si k němu klekl a snažil se ho povzbudit a uklidnit. „Nechápe, proč je v base, když se pouze bránil,“ vysvětlil serveru Pluska.sk Petrův nešťastný otec Martin. Soudce ale i přesto mladíka do vyšetřovací vazby poslal.

Otci na Petrovi zjevně velmi záleží a serveru také sdělil, že rodina nechápe neadekvátní postup policie. Konkrétně to, proč pro Petra poslali v pondělí nad ránem zásahovku, když v domě v tu chvíli spalo pět dětí, jejich matka a prarodiče. „Děti od té doby nemohou spát,“ popsal Martin.

Video Razie v Župčanech - TV JOJ/Facebook

Podle policie spolu Peter a Rasťa měli intimní pletky. Mladík se s Rasťou domluvil přes Facebook, že mu za v přepočtu necelých sedm set korun poskytne orální potěšení. Pak ho ale zavraždil 27 bodnořeznými ranami. Peter prý odmítá s policií spolupracovat. Za vraždu mu hrozí trest od 7 do 15 let. 

tomik007 ( 15. října 2016 14:37 )

ANO - i s vaczkem

kokorot ( 15. října 2016 14:03 )

né, jenom půl pr.dele

mazd ( 15. října 2016 13:54 )

V šestnácti potřeboval dělat prostituta za pár korun? Co se v té famílii dělo?

ejvm1712 ( 15. října 2016 13:41 )

Ukousl mu tschuráka?!

y1xcvbnm ( 15. října 2016 10:12 )

 to se jen člověk diví co všechno se dočte, pouze nevím čemu se ten hošan bránil???

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud