Žena v Hradci za jízdy vyskočila z vozu: Manžel ji týral a zamykal doma

Domácí násilí (Ilustrační foto)  (Autor: archiv Blesku)
Autor: haj - 
2. září 2016
19:27

Z milujícího přítele se po svatbě vyklubal neskutečný tyran, který se nezdráhal manželce brát peníze, zamykat ji doma a různě ji urážet a bít. Když už jednou žena nemohla teror dál snášet, ve vteřině se rozhodla vše skončit a za jízdy vyskočila z auta.

Případ domácího násilí nyní vyšetřují policisté v Hradci Králové a proti muži podezřelému z týrání osoby žijící ve společném obydlí a omezování osobní svobody již zahájili trestní řízení. Údajnému útočníkovi, který měl své partnerce ztrpčovat život už od ledna letošního roku, bylo přitom pouhých 19 let. Jeho o pár let starší manželka se mu ale ubránit nedokázala.

Nejdříve si asi ani nepřipouštěla, že se u nich doma děje něco neobvyklého. Teprve po svatbě se slovní a fyzické útoky začaly rychle stupňovat. Muž ji měl prý také zamykat a sebrat jí veškeré finance i osobní doklady. Jednou ji dokonce zmlátil tak surově, že musela na ošetření k lékaři.

Po incidentu z minulého týdne pak rovněž skončila v nemocnici, kde se v současnosti zotavuje. Dvojice spolu zrovna jela autem, když mezi nimi znovu vyvstal konflikt. Týraná žena ve zkratu otevřela dveře a vystoupila přímo za jízdy! I když tím riskovala život, alespoň se jí teď snad blýská na lepší časy. Policie z jejího bytu na deset dní násilníka vykázala a předala případ kolegům kriminalistům, kteří se snad postarají o to, aby už jí znovu nemohl ublížit.

 

 

Hops_aIive ( 2. září 2016 21:19 )

No tak o to je větší jistota, že se v bytě nepotkají a že jí opět nezmlátí. Naši policajti se ví, jak udělat pořádek

majojo ( 2. září 2016 21:02 )

Ona je v nemocnici a policajti vykázali manžela na deset dní z bytu... z prázdného bytu?

Hops_aIive ( 2. září 2016 20:29 )

Ty se seznam, ty debile a dej nám pokoj

mixer ( 2. září 2016 20:01 )

 Zvracím z toho hnusu.Středověké primitivy sem tahají proti naší vúli.Krmí nás krá-vovi-nami.Když něco řekneš,je zle,hned hafají jak psi.Hned jsi bolševik,socka a další bl.bé kecy.Už ani sem do diskuse,ač jde o bulvár,nesmíš svobodně napsat svůj názor.Nesmíš použít nadávku,byť je úplně nevinná.Ale že si Pesczinsky nadává našemu prezidentovi nejvulgárnějšími výrazy je dle nich v pořádku.Vždyť Zeman se i omluvit musí...Není praštěná jenom makrela,tam je jich šáhlejch víc a u nás nemluvě.Dle odborníků jde všechno do pryč,protože dle jejich výzkumů nám vládnou psychopati.Což vím a tvdím už delší dobu.Islámisty zde u nás odmítám.

tvujosudzmrde ( 2. září 2016 19:40 )

Muslimové - neuznávám mezi nimi žádný rozdíl, žijí podle středověkého, primitivní pedofila Mohameda. Čím blbější, tím si vynucuje respekt násilím. Když se o těch zlotřilých znásilňovačích vyjádříme, že se chovají hůř než prasata, tak prasatům ubližujeme, ty jsou užitečná, na rozdíl od těch fanatických zrůd. A tuhle verbež nám tahá do Evropy praštěná Merkelová, Juncker, Holland i Sobotka s Chovancem a Zaorálkem, za podpory Bělobrádka. Nemělo by se zapomínat už i v komunálních volbách.Všimněte si, že muslimové vůbec nepřipouští milování z lásky. Vždy mluví jen o sexu při znásilnění a sexuálních otrokyních. Proto také mnoho z nich prosazuje ženskou obřízku. Pocity a prožitek ženy je naprosto nezajímá. Žena je pro muslima méněcenné stvoření nemající žádná práva. Možná nevíte, že kromě zoofilie a pedofilie je v islámu povolen i sex s mrtvými až do 6 hodin od úmrtí. Proto, když žena odmítne sex, může být zabita, aby k němu mohlo dojít. Ano, to je islám. Seznamte se.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud