Někdo ji vyhodil z okna a odnesl: Pohřešovanou ženu z Liberce našli mrtvou

Ženu, která vypadla z okna v Liberci, našli mrtvou.
12. 8. 2016
18:33

Liberečtí policisté našli tělo 24leté Ukrajinky, která se ve středu stala obětí trestného činu. Svědek viděl, jak žena padá z okna a někdo ji odnesl. V bytě pak našli vyděšeného pětiletého chlapce a stopy po násilí.

Podle svědka vypadla mladá žena ve středu pozdě večer z okna ze zvýšeného přízemí domu u autobusového nádraží, za ní vyskočil muž a odnesl ji pryč. Podle serveru TN.cz žena z okna nevyskočila sama, ale muž z něj její bezvládné tělo vyhodil. Mrtvolu čtyřiadvacetileté Valentyny pak policisté nalezli v blízkém parčíku a po pachateli pátrají.

Policie případ prošetřovala od středy, oznámení od svědka přijala ve 22:58. "Na adrese, kterou muž uvedl, našli policisté nezletilého chlapce, který byl v bytě sám," uvedla krajská mluvčí policie Vlasta Suchánková. Policisté se o něj postarali a poté vyrozuměli odbor sociálně-právní ochrany dětí, který chlapce umístil do dětského zařízení.

"V bytě pak kriminalisté nalezli a zajistili větší množství stop, z nichž bylo zřejmé, že se tam stal násilný čin," dodala Suchánková. Policie se obávala, že žena je vážně zraněná či ohrožená na životě, proto po ní v pátek vyhlásila pátrání. Příčinu smrti mladé ženy musí určit soudní pitva.

ssjs ( 13. srpna 2016 05:03 )

Ve článku má zakryté oči, ale ve stejném článku je proklik na fotku s očima.... holt blesk

tomik007 ( 13. srpna 2016 00:26 )

Asi takto - kdyby nebyly ukrajinky a vietkong, museli by i v tech stancich platit normalni platy.

jiznicechy ( 13. srpna 2016 00:15 )

No já si nejsem tak docela jist, že dělají jen tam, kde by Češi nemohli nebo nechtěli pracovat - je to jen obchod, na to nezapomeňte. Myslíte si snad, že by Čršky neprodávali ve všech stáncích na Václaváku? Že by nepracovali v kuchyňkách v nemocnicích atd.? Vždyť tam pracovali vždy, než to obsadili bosové, kteří je sem dodávají. Za komunistů Cikánky uklízeli, dnes uklízí Ukrajinky a Cikánku nevezme nikdo, i kdyby pracovat chtěla. Osobně si nemyslím, že jejich nekontrolovatelný příliv sem je k pouze prospěšný.

radka.seznam ( 12. srpna 2016 23:59 )

Chudák kluk, máma prý volala o pomoc, hádali se, kdyby zavolali poldy dřív, nemusel by být teď sám...

tomik007 ( 12. srpna 2016 23:45 )

 Uz se tu chovaji jako doma

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud