Pacient na dialýze polil souseda benzinem a škrtl: Brutální útok zachytily kamery

Autor: lm - 
29. července 2016
13:07

Kamery v nemocnici v albánské Tiraně zachytily brutální pokus o vraždu. Sedmapadesátiletý pacient tu po hádce polil jiného pacienta (38) benzinem a zapálil ho. Při ničivém požáru přišli o život tři lidé – dvě pacientky a žhář. Napadený muž nyní bojuje o život.

Hádka dvou pacientů na dialýze v albánské nemocnici skončila tragédií. Lefter Canaj (57) si přinesl do nemocnice lahev s benzinem a chladnokrevně ho začal lít po svém sokovi, 38letém Dashamirovi.

Napadený muž se pochopitelně začal bránit, přičemž se i útočník polil hořlavinou. Ani to mu ale nezabránilo v tom, aby škrtl zapalovačem. Místo činu se pak proměnilo v jednu obří ohnivou kouli.

Při tragédii zahynuli celkem tři lidé – útočník a dvě pacientky (obě 55). Lefter Canaj zemřel několik hodin po zadržení, pacientky se při požáru udusily. Napadený Dashamir Saraci (38) je ve vážném stavu a bojuje o život.

Zatím není jasné, co přesně bylo příčinou sporu. Podle dostupných informací se muži pohádali už ráno při čekání na dialýzu. Lefter Canaj posléze odešel a vrátil se s hořlavinou. Nemocnice na sociálních sítích poděkovala zdravotnickému personálu, který zvládl oheň uhasit ještě před příjezdem hasičů a zabránil tak ještě větší tragédii.

Upozorňujeme, že fotografie a video obsahují drastické záběry a nejsou vhodné pro děti a mladistvé.

Video  Brutální útok na videu (Varování: Obsahuje drastické záběry)  - YouTube

tomik007 ( 29. července 2016 17:51 )

 Albanci maji dosti drsny smysl pro humor

maledivy2016 ( 29. července 2016 17:18 )

Lidi bijte a likvidujte ten lidský odpad islámský a každou muslimskou tlamu zarostlou a zabte každého araba, muslima od parchanta po dedky a baby muslimské! Je to jen lidskej póvl, odpad, hnůj co myslí jen na vraždění kohokoliv, kdo neuznává uchyla Mohameda, teplouse Alláha a proroka co ho kouřil! Je to pedofilni uchylna víra, zoofilii milují muslimský tlamy! SMRT ISLÁMU, ISIS A KAŽDÉMU, KDO JE PODPORUJE!

prycsvladou ( 29. července 2016 17:03 )

lidi jsou strasne hovada

rentierskej ( 29. července 2016 16:14 )

pozor, zvířata se VŽDY chovala LÉPE než lidi! zvíře, samo o sobě, nikdy neublíží. (pokud "ublíží," tak má strach, brání se, nebo hledá potravu - má hlad), ale "z plezíru," žádné zvíře neutočí, netýrá, nemučí, nezabíjí...! VIVAT ZVÍŘATA! jen lidi jsou nechutní srá/či; bohužel.

pekaaaros ( 29. července 2016 15:07 )

abyste mě pochopili, teď neříkám, abychom se tady vraždili. Ale narážím na to, že choděj po městě blázni s nožem, džihádisté se sekyrami a nikdo je nemůže zabít. prostě se to nesmí. to je ta zvrácenost. to se mi nelíbí.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud