Muslim se v Praze pobodal sám?! Policie naznačuje, že ho nikdo nenapadl, tvrdí jeho přítelkyně

Autor: ljš - 
11. května 2016
08:34

Vše je jinak?! Muslim, kterého měla v lednu v pražských Vršovicích pobodat dvojice skinheadů, si útok podle policie vymyslel. Dokazují to prý kamerové záznamy i samotná povaha zranění, se kterým se nechal odvézt do nemocnice.

Podle Mladé fronty Dnes je na záběrech z kamer vidět, jak se Isaak T. vrací z běhu domů zcela v pořádku a nezraněn. Podivné je také to, že na jeho bundě nebyly žádné stopy krve. „Což v případě bodného poranění břicha se jeví značně nelogické a lze jen těžko vysvětlit tvrzením, že si sedl na gauč a rozhodoval se,“ píše se podle deníku ve spisu.

Rána na břiše pak podle znalce byla pouze povrchová a muž mohl odejít z nemocnice hned druhý den. Tak razantnímu útoku, jak ho muž popsal, prý neodpovídala. Policie tak případ odložila s tím, že ke spáchání trestného činu, který muslim popisuje, nedošlo.

Prouprchlickou aktivistku Evu Zahradníčkovou, která je přítelkyní Isaaka T., policejní závěry pobouřily. „Odůvodnění je strašně dlouhé, má to deset stran a nás už na páté straně přestalo bavit to číst. Prostě policisté relativizují, o jaké zranění šlo, že nebylo vážné, že to nebylo těžké ublížení na zdraví. Sice nepíší natvrdo, že se to nestalo nebo že tomu nevěří, ale vše je v náznacích,“ řekla.

Isaak T. si nyní může podat proti rozhodnutí odvolání. Toho ale zřejmě využít nehodlá, protože prý stejně nevěřil, že policie útočníky dopadne. Trvá však na tom, že k útoku došlo.

 

zelena.karkulka ( 12. května 2016 22:33 )

 to bylo jasný od začátku

flesch2z ( 11. května 2016 17:19 )

A nepsala jsem to? Být Konvičkou, tak na ně podám tr. oznámení. Tenhle poďobaný muslim i s tou jeho povedenou přítelkyní patří za mříže včetně Stropnického ml. a Dienstbiera. A Martina Stropnického vyhodit z vlády!

flesch2z ( 11. května 2016 16:58 )

Jo, mám ty tv. záběry před očima, jak jí policajti táhli po zemi s roztaženýma nohma.

flesch2z ( 11. května 2016 16:54 )

to je fakt, ta musí být vypatlanec.

gabreta ( 11. května 2016 16:50 )

Blíží se volby. Třeba chce aktivistka a přítelkyně čmouda Eva Zahradníčková na sebe upozornit a získat nějakou funkci. Vspomeňte na Kačenku Biomasu Jau, jau! Trochu řevu a strkání do policajta před volbama jí zajistila pohodlnou budoucnost!!

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud