Útok žíravinou v Chomutově: Oběti je teprve dvacet! Útočník čeká na vazbu

Autor: ljš - 
6. května 2016
10:12

Pohádala se s přítelem (45) a ten ji poleptal žíravinou! Zraněná dívka (20) skončila v nemocnici, muž v cele. Policie navrhne vazbu pro muže, který podle ní ve čtvrtek polil v Chomutově svou bývalou partnerku žíravinou. Žena zůstává v ústecké Masarykově nemocnici.

Útok se odehrál ve čtvrtek odpoledne. Pětačtyřicetiletý muž po hádce ženu, které je podle Chomutovského deníku teprve dvacet let, polil neznámou leptavou látkou. Ženě se ještě podařilo vběhnout do domu a zavolat si pomoc. Kriminalisté krátce poté útočníka, který je zřejmě cizí národnosti, ale má trvalé bydliště v Chomutově, zadrželi.

„Muž je v policejní cele, během dnešního dne bude obviněn a následně bude na státní zastupitelství podán podnět k jeho vzetí do vazby. Případ vyšetřujeme jako pokus těžké újmy na zdraví,“ řekla chomutovská policejní mluvčí Marie Pivková.

Zraněnou ženu transportoval vrtulník záchranné služby do ústecké Masarykovy nemocnice. Podle mluvčího Krajské zdravotní Jiřího Vondry si zdravotní stav zraněné vyžádal hospitalizaci na standardním oddělení kliniky úrazové chirurgie.

mrd.bejka ( 6. května 2016 13:26 )

jdi se vyblít jinam ty zm.rde po tátovi

zkratik ( 6. května 2016 13:24 )

že by černá rozhoďnožka???? http://chomutovsky.denik.cz/zlociny-a-soudy/pri-utoku-ziravinou-bylo-i-dite-zena-lezi-v-nemocnic i-20160506.html

mrd.bejka ( 6. května 2016 13:23 )

chudák holka, ta asi bude vypadat, ta politá z Plzně snad ani nemá oči, vše je vypálený, holky dávejte si trochu pozor

jardavozembouch ( 6. května 2016 11:54 )

zavrit je blbost. proste predat pribuznym obeti...

hanka666 ( 6. května 2016 11:34 )

Já chci plot 10 metrů vysoký, a v něm aspon 10 000 V, ostré v kalachu a psy. Vykopat to s***tou botou, kdo by nešel dobrovolně.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud