Šílený střelec ze Sudoměřic jen plašil ptáky: Venku se připravovala zásahovka a on spal!

Šílený střelec ze Sudoměřic jen plašil ptáky: Venku se připravovala zásahovka a on spal!  (Autor: TV Nova)
Autor: dce - 
3. května 2016
20:16

Zcela neuvěřitelné vysvětlení má pondělní akce v Sudoměřicích. Hlášení o šíleném střelci policii velice rychle zburcovalo. Na místo přijela i zásahovka a muže po chvíli zadrželi. A jeho vysvětlení? Plynovou pistolí jen plašil ptáky. Po osmi výstřelech si pak – totálně opilý – šel lehnout!

Sudoměřicemi v pondělí otřásla zpráva o šíleném střelci. Rány z pistole byly slyšet i u nedaleké školy. Policie zasáhla okamžitě – děti byl ve škole ukryty v jídelně, byla přijata veškerá opatření, aby nedošlo k jejich úhoně. A proč? Kvůli opilci, který jen plašil ptáky...

„Jsem to chtěl pořádně vyzkoušet, pro mě je to jenom hračka. Jsem vystřelil a šel jsem si číst noviny,“ řekl střelec Jiří Janeček pro TV Nova. Za jeho okny se mezitím už zásahová jednotka připravovala k akci. Rychle mu za spousty křiku vnikli do domu a zatkli ho. Muž si ze setkání se zásahovkou odnesl monokl.

„Tento muž je podezřelý z trestného činu výtržnictví,“ uvedl policejní mluvčí Petr Zámečník. „Jaké výtržnictví, já jsem byl doma, oni šli do mého baráku. Já jsem nikoho nenapadl, oni napadli mě,“ uzavřel muž.

Pistoli mu policisté už zpátky nevrátili. Za výtržnictví mu nyní hrozí až dva roky ve vězení.

Nezadat ( 3. května 2016 21:04 )

Jelikož udělali divadlo a tak ho musí zavřít na doživotí aby to odůvodnili.Jsem zvědav jak zdůvodní zásahovka až přilítne na některé závody až se bude odstartováno pistolí.Debila starosty bych zavřel až by zčernal za poplašnou správu.

defakto ( 3. května 2016 21:00 )

... je to prostě blbeček ! ... ožralý si jen tak vystřelí 8x do vzduchu a pak se diví , že na něj vletí zásahovka . ... doufám , že mu zbran nevrátí a ještě zaplatí celý zásah .

bizon_pepa ( 3. května 2016 20:30 )

Někdy se to prostě semele. Nevidím ale žádný důvod ho obviňovat z výtržnictví. Mimo ukojení ega policie. Dokonce předpokládám, že i tu plynovku mu vrátěj.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud