Bezohledný řidič srazil v Praze chodce a ujel: Muž (†28) zraněním podlehl

Dopravní nehoda
Autor: lm - 
28. 3. 2016
12:57

Srazil chodce a nechal ho umírat. Policisté pátrají po bezohledném řidiči, který v neděli v Praze 8 srazil chodce a od nehody ujel. Muž zraněním podlehl. Vyšetřovatelé hledají svědky smrtelné nehody.

Dopravní nehoda se stala před osmou hodinou večer v Sokolovské ulici na Praze 8. Zatím neznámý řidič s nezjištěným vozidlem v blízkosti křižovatky Švábky srazil chodce, který se pohyboval po komunikaci. Bezohledný řidič od nehody ujel.

K místu nehody ihned vyjeli policisté, ale chodci už nedokázali pomoci. „Osmadvacetiletý chodec vlivem střetu utrpěl zranění, kterým i přes poskytnutou resuscitaci na místě podlehl,“ uvedl policejní mluvčí Jan Daněk.

Případem se nyní zabývají kriminalisté z oddělení vyšetřování dopravních nehod. Řidiči hrozí obvinění z usmrcení z nedbalosti a neposkytnutí pomoci řidičem, za což v případě odsouzení hrozí trest odnětí svobody až na pět let.

Policisté nyní vyhodnocují kamerové záznamy a hledají svědky. „Prosíme proto každého, kdo má nějakou informaci k této nehodě, ať se ozve na linku 158,“ dodal mluvčí.

Doporučujeme
vrsrvrsr ( 28. března 2016 17:42 )

Už jste někdy viděl pokutování chodce???

dylina ( 28. března 2016 15:33 )

Jak jste přišel na to,že chodec je beztrestný?Přinejmenším to bude spoluúčast na nehodě.To hovado řidič ale zabil a ujel!

vrsrvrsr ( 28. března 2016 13:40 )

Neuznávám ujetí od nehody... Ale beztrestnost chodců, kteří si přecházejí silnici kde chtějí, kolikrát i na červenou, v černém oblečení vstupují na poslední chvíli na přechod je opravdu do nebe volající. A policie proti tomu vůbec nic nedělá. A poslanci schválí odrazky jen mimo obec... Potom ale není čemu se divit...

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud