Žena ve Zlíně špatně zaparkovala: Rozlícený muž ji zbil a začal ji škrtit

Žena ve Zlíně špatně zaparkovala: Rozlícený muž ji zbil a začal ji škrtit. (ilustrační foto)  (Autor: Profimedia.cz)
Autor: dce - 
25. března 2016
14:50

Případ neuvěřitelné agrese řešili policisté ve Zlíně. Muž, který viděl ženu špatně parkovat před poliklinikou, nezvládl svůj neuvěřitelný vztek, vytáhl ji z auta, dal jí několikrát pěstí a začal ji škrtit! Teď mu hrozí tři roky ve vězení.

K události došlo v půlce loňského října – třiatřicetiletá žena zaparkovala před poliklinikou u žluté čáry, kde se nesmí stavit. Chtěla jen počkat na svou kolegyni, které měla předat obálku, a zase odjet. Jenže nakonec to tak jednoduché nebylo...

K jejímu vozu přišel cizí muž (42) a přes okénko jí naznačoval, že špatně parkuje, ale žena ho ignorovala. Muž ve své snaze pokračoval, ale žena mu řekla, ať jí dá pokoj.

Muž se po několika minutách rozčílil natolik, že ženu vytáhl z auta, udeřil ji několikrát pěstí do obličeje a držel ji v pevném sevření kolem krku až do doby, než jiná paní zavolala policisty. Vyděšené a překvapené řidičce způsobil zranění krku, se kterým se léčila několik týdnů,“ uvedla policejní mluvčí Monika Kozumplíková.

Policisté případ vyšetřovali a nyní muže z Otrokovic obvinili z trestných činů výtržnictví a ublížení na zdraví. „V případě uznání viny a odsouzení hrozí dosud netrestanému muži až tři roky vězení,“ dodala mluvčí.

naidka ( 25. března 2016 18:14 )

Na zřetelně omezené čecháčky nemá cenu reagovat.

naidka ( 25. března 2016 18:11 )

To je evidentní.

naidka ( 25. března 2016 18:08 )

naidka ( 25. března 2016 18:05 )

Tvoje pra-snacha_?

charles009 ( 25. března 2016 17:53 )

pycka z neziskovky predavala dalsi pycce z neziskovky love...

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud