Úterý 19. října 2021
Svátek slaví Michaela, zítra Vendelín
Polojasno 13°C

Policejní psovod se zabil při nehodě: Zkroušený Gint hledá nového páníčka

Policejní pes Gint stále hledá svého pána. (ilustrační snímek)
Policejní pes Gint stále hledá svého pána. (ilustrační snímek)  (Autor: Facebook, Profimedia)
Autor: lm - 
17. března 2016
10:16

Dlouhou dobu spolu tvořili nerozlučný pár, ale pak je roztrhl nemilosrdný osud. Služební pes Gint se stále nemůže vzpamatovat z toho, že jeho páníček, policejní psovod, zahynul při dopravní nehodě a už se nevrátí. Svědčí o tom i snímek zkroušeného zvířete, který na internet umístili kolegové zesnulého psovoda.

K tragické dopravní nehodě došlo minulý týden ve středu mezi Chotýšany a Domašínem na Benešovsku. Policejní psovod Petr se podle Týdeníku policie brzy ráno vracel po dlouhé šichtě z výjezdu a za volantem služebního vozu usnul. Jeho auto následně vyjelo ze silnice a narazilo do stromu.

Petr při nehodě utrpěl vážná zranění a byl převezen do pražské motolské nemocnice. Jeho služebnímu psu Gintovi se při dopravní nehodě nic nestalo. Čtyřnohý strážce zákona je na tom ale velmi špatně psychicky. Svého páníčka stále hledá a nemůže se smířit s tím, že už se nikdy neuvidí...

Petr týden bojoval o život v nemocnici, nakonec ale ve středu bohužel těžkému zranění hlavy podlehl.

majojo ( 17. března 2016 11:19 )

No, já se domnívám, že pejsek byl účastníkem nehody, takže už svoje věděl. Smutné je, že tihle psi jsou vlastně užitková zvířata, takže na jejich city se nehledí. Dostaneš novýho psovoda a koukej čmuchat!Dopr.dele, kažedej nemá zelenej znecitlivělej mozek jako policajt.

dfghjk ( 17. března 2016 10:28 )

Která *** tomu psovi řekla, že páníčka už nikdy neuvidí?

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání