V Chocni zmizela z hotelu matka s dcerou: Neviděli jste je?

V Chocni zmizela z hotelu matka s dcerou: Neviděli jste je?
Autor: ČTK, dce - 
26. ledna 2016
14:51

Policie pátrá po třiatřicetileté ženě a její osmileté dceři, které jsou občankami Bulharska. Obě byly naposledy viděny v neděli přibližně v 03:30 v pokoji hotelu Peliny v Chocni. 

Pátrání začalo na podnět ženina partnera, otce malé dívky, řekla ČTK mluvčí orlickoústecké policie Lenka Vilímková. „Celá rodina pobývá v Česku dlouhodobě, rodiče zde mají i zaměstnání,“ uvedla Vilímková.

Pátrání komplikuje skutečnost, že mobilní telefon mladé ženy není dostupný. Matka má černé dlouhé vlasy a hnědé oči. Dcerka má rovněž černé vlasy, ale polodlouhé a také hnědé oči. Dívence je teprve osm let. Ani jedna z nich nemluví česky.

Policisté vyzývají všechny, kteří k ženě s dcerou mají jakékoliv informace, aby se obrátili na kterékoliv policejní oddělení nebo linku 158.

V Chocni zmizela z hotelu matka s dcerou: Neviděli jste je?V Chocni zmizela z hotelu matka s dcerou: Neviděli jste je? | Policie ČR

vosavopruz ( 26. ledna 2016 16:35 )

Bolševik, který napadá drobného rolníka není bolševikem, není ani reformistou a ani pokrokovým socialistou, ale je zločincem

lunatic ( 26. ledna 2016 15:54 )

Pravděpodobně se budou nacházet někde na území EU-je i možné,že vše vyhodnotili,jako trojkoalici Bulharsko-ČR-Německo

balika ( 26. ledna 2016 14:59 )

Kdo ví, zda se neskrývají právě před tím partnerem a otcem dítěte.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud