Sokyni v lásce vyhrožovala nezletilá dívka smrtí! Může si za to sama, řekla

Ilustrační foto  (Autor: archiv Blesku)
Autor: dce - 
1. ledna 2016
13:16

Policie šetří až neuvěřitelnou míru brutality mezi dvěma nezletilými dívkami z Libereckého kraje. Jedna té druhé vyhrožovala smrtí kvůli mladíkovi, na kterého si očividně dělala nároky.

Drsnou komunikaci si mezi sebou přes Facebook vyměnily dvě nezletilé dívky z České Lípy. Na policii se obrátili rodiče děvčete, kterému její sokyně poslala přes Facebook několik zpráv, ve kterých jí nejenom velmi vulgárně urážela, ale také jí opakovaně hrozila tím, že ji zabije, pokud nenechá na pokoji jistého mladíka. Na něj si ona sama činí majetnické právo,“ uvedla policejní mluvčí Ivana Baláková.

Rodiče dívku konfrontovali sami už předtím, než zašli na policii, aby podali trestní oznámení. „Ona jim ale naprosto v klidu do očí řekla, že vše, co psala na Facebook, myslí vážně. K tomu ještě dodala, že si za tuto situaci může jejich dcera sama,“ dodala mluvčí.

Policisté nyní vyšetřují, zda výhrůžky už přesáhly únosnou míru, a dívka je podezřelá z přečinu nebezpečného vyhrožování s tím, že by výhrůžky naplnila.

asijo ( 3. ledna 2016 05:10 )

Havlova mládež.

dietr ( 1. ledna 2016 14:20 )

rodiče to mají řešit s rodičemi druhé dívky, ušetřili by si nervy

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud