Sobota 23. října 2021
Svátek slaví Teodor, zítra Nina
Polojasno 9°C

Měl narozeniny, a tak si projel v limuzíně Karlův most! Za tu srandu to stálo

Autor: red - 
12. prosince 2015
19:15

V pátek večer mohli Pražané a turisté v centru zahlédnout sladce růžovou limuzínu v obklopení policejních vozů. Řidič se totiž přes Vltavu rozhodl přejet přes Karlův most!

Projížďka růžové limuzíny s plzeňskou značkou doslova po památkách hlavního města Prahy skončila asi rychleji, než začala. Do cesty se bujaré posádce před Karlovým mostem postavila žena. Šoférovi naznačila, že dál jet nesmí. „Řidič vystoupil a zatímco se bavil s tou ženou, sedl si za volant jeden z těch, které vezl, a rozjel to i s partou přes most,“ popsal svědek události.

Řidič pak šel přes most za autem pěšky. Když vůz dojel na druhý břeh Vltavy, posádka vystoupila a začala si připíjet. Podle našich informací se jednalo o majitele luxusního vozu s přáteli, kteří slavili narozeniny jednoho z nich. „Oznámení jsme přijali v 00.05 hodin,“ uvedla policejní mluvčí Iveta Martínková.

Muž (29), který most přejel, ale nebyl přistižen za volantem, podle ní odmítl veškeré zkoušky na zjištění toho, zda řídil pod vlivem alkoholu či drog. Na místo si ihned přivolal svého právníka. Vše pravděpodobně skončí jako přestupek. Pachateli hrozí pokuta až 50 tisíc korun a zákaz řízení. Za tu srandu to ale prý stálo.

Ve stejné limuzíně se projížděla Zorka Hejdová s Mírou Hejdou v jeho televizním pořadu. Fotily se s ní i letošní missky.

animka ( 6. září 2018 06:13 )

Recese. Sranda musí být!!

placenta ( 13. prosince 2015 09:59 )

senochrupov jezdí po karlově mostu mr.dky

xtron ( 13. prosince 2015 09:48 )

Být policajtem, tak nic takového neuděláte, protože policajtem ještě chcete zůstat

stanislavhahn ( 13. prosince 2015 08:17 )

Být policistou zmlátim je tak že budou s.rát bolestí ještě týden po tom......

gabreta ( 13. prosince 2015 01:49 )

Koukni do zrcadla, ať vidíš, jak vypadá xindl čobole a střihej domů za řeku Moravu!!

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání