Policisté v Praze zatýkali taxikáře, který špatně parkoval a nechtěl se přemístit

Autor: dce - 
9. prosince 2015
14:57

Městští policisté taxikáře v centru Prahy upozornili, že stojí s autem přímo v křižovatce, čímž se dopouští přestupku. A kvůli tvrdohlavosti skončil taxikář nakonec v poutech na služebně.

Strážníci si taxikáře na křižovatce ulic Kozí a V Kolkovně všimli v sobotu brzy ráno. Upozornili ho, že se nevhodným parkováním dopouští přestupku a měl by přeparkovat. Muž ovšem odmítl.

Muž jim odpověděl, že nikam nepojede, protože přijel pro zákazníky. Hlídka ho proto vyzvala k prokázání totožnosti. Řidič však výzvu strážníků ignoroval,“ uvedla mluvčí pražské městské policie Irena Seifertová.

Strážníci ho vyzvali k prokázání totožnosti znovu s upozorněním, že pokud neuposlechne, může být předveden na Policii ČR a může být užito i násilí.Taxikář však strážníkům sdělil, že doklady nepředloží a nikam s nimi nepůjde,“ pokračovala mluvčí.

Strážníci tedy na taxikáře použili hmaty a chvaty a nasadili mu pouta. I po zjištění totožnosti muž odmítal své protiprávní jednání se strážníky řešit. Proto byla celá věc předána správnímu orgánu k dořešení,“ dodala Seifertová.

Video Policisté v Praze zatýkali taxikáře, který špatně parkoval a nechtěl se přemístit. - Městská policie Praha

andula1 ( 9. prosince 2015 15:33 )

Fizlum bych dala okamžitě klepe,a taxikáře bych okamžitě pustila

tomik007 ( 9. prosince 2015 15:30 )

 PROC mu jednoduse neodtahli to auto ???

starypes ( 9. prosince 2015 15:23 )

Možná byl nemocný. Měli použít gumoléčbu vůči tomu vyčůranému chytrolínovi.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud