Hořel autobus Student Agency: Ze zadního kola šlehaly plameny

Autor: venu - 
6. prosince 2015
18:05

Chvilky nervů a nežádaného adrenalinu zažili cestující autobusu Student Agency, kteří jeli na trase Most – Praha. Nikomu se sice nic nestalo, ale zážitek to určitě nebyl příjemný. Navíc to není první autobus, který v poslední době vzplál. 

„Autobus společnosti Student Agency na trase Most – Praha krátce po 14 hodině začal hořet v Letenském tunelu. Řidič i cestující požár zaznamenali až po přejezdu mostu. Já jako jedna z cestujících přináším o celé situaci zprávu přímo z místa,“ uvedla pro server ZprávyExtra.cz cestující z autobusu Eva Ulrichová.

„Všichni rychle vystupte, prosím, hoří autobus,“ oznámila stevardka cestujícím, kteří se v pochopitelné panice rychle chopili svých věcí a z autobusu utekli. Hořelo zadní kolo.

Duchapřítomný řidič začal hned kolo hasit, ale zavolal si na pomoc také hasiče, kteří požár na místě bezpečně uhasili. Poté byl autobus odvezen.

Tato situace vyvolala rozčílení u některých cestujících, kteří si začali stěžovat na služby agentury Student Agency. „Kdyby nás nenechávali jezdit takovými šunty, nic by se nestalo!“

V posledních dnech hořel také autobus pražské hromadné dopravy linky 195 v Letňanech. Plameny ho spálily na popel. Nikomu se ale naštěstí nic nestalo.

Hasiči uhasili zadní kolo autobusu, které bylo v plamenech.

zkratik ( 6. prosince 2015 18:50 )

Já jako jedna z cestujících přináším o celé situaci zprávu přímo z místa,“ uvedla pro server ZprávyExtra.cz cestující z autobusu Eva Ulrichová. „Všichni rychle vystupte, prosím, hoří autobus,“ oznámila stevardka cestujícím nejmíň dvě blbky v jednom autobusu,to by vydžel málokdo

dbbs ( 6. prosince 2015 18:35 )

Studenti maj na celkový poměry jedny z nejleoších autobusů. Ty mrdky co si stěžujou na kvalitu bych nechal jezdit svozovejma autobusama Amazonu, tam se vyskytujou nebezpečný plečky.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud