Pondělí 22. dubna 2024
Svátek slaví Evženie, zítra Vojtěch
Oblačno 6°C

Vrah dcery spisovatele Neffa: Za mřížemi se učí na kněze! Po 8 letech míří na svobodu

Autor: ps - 
1. prosince 2015
12:02

Jak se vrahovi dcery spisovatele Ondřeje Neffa (70) „žije“ za ruzyňskými mřížemi? Robert Novák se dal na víru. I díky tomu se možná už na podzim dostane na svobodu. Za brutální vraždu manželky Ireny Neffové by si tak odseděl pouze 8 let.

Blesk zjistil, že první kroky zákeřného vraha vedly od soudu do Věznice Rýnovice. Tam se prý upnul na křesťanskou víru a také místní kaplanku, která mu údajně pomohla s vyjednáním stěhování do mírnější věznice v Praze-Ruzyni.

Tam vrah Novák začal studovat teologii, a ze zabijáka se tak patrně stane kněz! Očividně neřeší rozdíly mezi nebem a peklem, tak jako v případě, kdy brutálně rdousil svou ženu před zraky maličké dcerky.

Zda se jedná o promyšlený tah, ví jen sám Novák, každopádně si zvolil tu nejjednodušší a nejrychlejší cestu ven z basy…

english ( 1. prosince 2015 13:57 )

Vraždit určitě ne. Uškodil ostatním i sám sobě. Znovu už to neudělá. Ať si to odsedí a začne nový život.

pea.p ( 1. prosince 2015 13:20 )

Každý kdo si tedy vybere špatného partnera má právo vraždit a špatný výběr je pro to omluvou.? Stalo se modou litovat vrahy a násilníky a urážet a vinit oběti

pea.p ( 1. prosince 2015 13:18 )

To si snad děláte pr.del. Takže škrtit někoho dlouhé minuty /navíc před zraky malého dítěte) a pak ho zakopat považujete za emotivní vraždu.? To že pak jeětě předstíral že se ztratila a že ji hledá. Vás nejspíš taky přidusili. I kdyby to byla vypočítavá mrcha, hysterka a já nevím co, mohl se sbalit a vypadnout. To co uvádíte není ani přinejmenším omluva za vraždu

english ( 1. prosince 2015 13:06 )

Určitě bych ho nezatracoval a dal bych mu šanci. Byl to chudák, který ji měl rád, a ona jako dcera slavného spisovatele ho zneužívala a ponižovala. Dlouho to v sobě dusil až jednou to přeteklo a udělal to co udělal. Teď toho lituje. Myslím si, že to není špatný člověk. Jen si vybral nesprávnou ženu.

zamlzena ( 1. prosince 2015 13:04 )

Kopřiva je kopřiva. a růže z ní ani křest neudělá. Možná se i upřímně změnit k lepšímí chce, jenže: povahu si vyžeň třeba bičem, vrátí se, a nezmění se v ničem.... Navíc,když je u takových lidí někdy přítomna i psychická porucha, tak s takovou osobností opravdu nikdo nic neudělá.

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání