Chodec v Plzni šel na červenou a zabil tak motorkáře! Od soudu dostal podmínku

Chodec v Plzni šel na červenou a zabil tak motorkáře! Od soudu dostal podmínku. (ilustrační foto)
Autor: ČTK - 
20. 11. 2015
15:13

Roční podmíněný trest uložil okresní plzeňský soud pětačtyřicetiletému Michalu Čechovi za způsobení smrtelné dopravní nehody. Když loni přecházel na rušné křižovatce poblíž hlavního vlakového nádraží silnici na červenou, srazil se s jednačtyřicetiletým motorkářem. Oba muži utrpěli při srážce těžká zranění, motorkář jim za necelé tři hodiny v nemocnici podlehl.

Čech zůstal po nehodě ochrnutý a pohybuje se na invalidním vozíku. U soudu se zpovídal z usmrcení z nedbalosti, hrozilo mu až šest let vězení. Soud mu vyměřil jeden rok podmíněně s osmnácti měsíční zkušební lhůtou.

Nehoda se stala loni 13. března odpoledne v Sirkové ulici. Motorkář jel od nádraží. I když podle posudku znalců překročil povolenou rychlost a jel rychlostí mezi 60 až 68 kilometry za hodinu, nehodu způsobil podle obžaloby Čech, když na červenou vstoupil do silnice.

Při nehodě utrpěl motocyklista těžká poranění, příčinou smrti bylo poranění mozku. Čech po několikaměsíčním léčení těžkých zranění opustil nemocnici na vozíku.

y1xcvbnm ( 20. listopadu 2015 16:05 )

Hrozné, co blbý chodec udělá, lezou do silnice s přasvědčením že mají vždycky přednost.

dbbs ( 20. listopadu 2015 15:46 )

Snad zůstane kryplem do konce života a ještě si bude chcát do plen bastard.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud