Motorkářka se stala obětí slunečného víkendu: Srazila se s kamionem

Autor: dce - 
9. března 2015
13:10

Krásné víkendové počasí vylákalo na silnice první motorkáře a spolu s nimi došlo i k jedné z prvních tragických nehod. Sedmapadesátiletá žena se srazila s kamionem a na místě svým zraněním podlehla.

Nehoda se stala poblíž Staré Hutě na Uherskohradišťsku. Žena (†57) se při cestě na Brno střetla s kamionem. Na místo dorazily dvě jednotky hasičů a záchranná služba. Ženě už ale nemohli pomoct – zranění, která utrpěla, byla neslučitelná se životem.

Lékařskou pomoc záchranáři poskytli i řidiči kamonu, který byl po nehodě silně traumatizován. Celá silnice byla několik hodin zcela uzavřena.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

zdbryks ( 11. března 2015 10:29 )

Obraci se me zaludek s tech Vasich hnusnych kecu

zdbryks ( 11. března 2015 10:27 )

To Ty jsi pekne HOVADO,byla to ta nejlepsi osubka pod sluncem,bohuzel se to stalo a Ty se nech za ty stupidni a hnusne kecy zalit betonem 10 m pod zem.

sores ( 9. března 2015 17:21 )

 Černí andělé vyrazili na silnici to zas bude zbytečně mrtvých! Mimo tenerife: ty 2 recenze jsou přesně muslimské, tohle napíšou jen ubožáci a ostudy národa bez IQ.nemyslí mozkem, přesně jako muslimové.A tohle žije v Česku,brrr.

tomik007 ( 9. března 2015 17:18 )

 Kdyby jela na kosteti tak se to nemuselo stat.

tenerife ( 9. března 2015 13:39 )

Moc smutné,paní zřejmě přecenila své zkušenosti,upřimnou soustrast rodině.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud