Úchyl se přímo uprostřed obchodu v Teplicích ukájel nad školními potřebami pro děti

Autor: dce - 
8. září 2015
14:41

Nechutného jednání byli svědky zákazníci teplického hypermarketu. Mezi regály se tu sexuálně ukájel muž středního věku – a to přímo mezi školními potřebami pro děti! Policisté po muži nyní pátrají – neznáte ho?

O pomoc s pátráním po úchylovi žádají policisté z Teplic. 27. srpna kolem osmé večer se asi třicetiletý muž pohyboval po hypermarketu ve městě. Jeho cílem byly regály se školními potřebami, mezi kterými onanoval.

„Svým jednáním vzbudil značné pohoršení u zákazníků, přes dosud provedené prověřování se nám nepodařilo zjistit jeho totožnost,“ uvedl policejní mluvčí Daniel Vítek.

Policisté tedy vyzývají veřejnost a žádají o pomoc při pátrání – muž je podle popisu asi 180 cm vysoký, má černé vlasy a snědou pleť. „Na sobě měl tříčtvrteční kalhoty tmavé barvy, triko s krátkými rukávy tmavě zelené barvy s hnědým žíháním a sportovní boty tmavé barvy, hovořil plynule česky bez vad řeči,“ doplnil mluvčí.

Video Úchyl onanoval mezi školními pomůckami v teplickém obchodě. - Policie ČR

karelka ( 26. února 2016 18:04 )

Kdoví kvůli čemu ho potřebují dát do lapáku, já ho vidím vybírat nějaké potřeby pro haranty...

tesarl ( 26. února 2016 15:14 )

Jsem slepý nebo co? Já to nevidím, vidím, že bere nějakou krabici a má v ruce mobila.

buban ( 8. září 2015 17:56 )

Zajímavé je, že když je hledán pachatel trestného činu tmavé pleti, je veřejnost vyzvána k pomoci nejdříve tak po cca 3 týdnech.

alisy ( 8. září 2015 17:48 )

Hnus, nesnášim degeše pořád víc a víc i když to víc snad už nejde. Zrovna před chvílí jsem projížděla Aší a jeden černej degeš tam nálem srazil tak ca 25 letého kluka, místo omluvy mebu jen omluvného výrazi na něj ještě z auta začel řvát a troubit na něj!!!! Hlavu useknout. Bylo to na kruháči, ted degeš jel hned dál já přijížděla na kruhec z protistrany a začala jsem taky troubit ale myšleno to bylo na toho cigoše!! Ten mladík šel dál a já na něj gestikulovala ale chtěla jsem mu naznačit aby se zastavil, protože bych hned kdyby chtěl zavolala policajty a dosvědčila mu tu černohubku. Vystoupit a bežet za ním jsem nemohla kvůli tomu jak jsem stála na kruháči a auta za mnou. Snad to nepochopil tak, že i já jsem na něj troubila a pak mu nadávala. Bohužel jak upaloval pryč vypadalo to tak Čer..ný zm.r.i!!!

fortun ( 8. září 2015 17:00 )

tihle opálení za to nemohou to je jejich temperament udělat si to hned když to na ně přijde a ničemu se nepřizpůsobovat

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud