Senior vjel v Jílovém na chodník: Srazil 19letou dívku

Autor: ljš - 
3. září 2015
14:26

Z ničeho nic vjel do protisměru a pak na chodník. Po něm v osudnou chvíli kráčela devatenáctiletá dívka, kterou senior (66) srazil. Za nehodou je údajně náhlá zdravotní indispozice.

K nehodě došlo ve čtvrtek krátce před osmou hodinou ranní v ulici Rudných dolů v Jílovém u Prahy. "Šestašedesátiletý řidič, jedoucí s vozidlem Mercedes Benz ve směru od ulice Pražská, přejel do protisměru, kde po najetí na chodník se následně střetl s procházející devatenáctiletou dívkou," uvedl policejní mluvčí Zdeněk Chalupa.

Dívka utrpěla zranění. Přivolaní záchranáři ji ošetřili na místě a následně musela být převezena do nemocnice. "U řidiče nebyla zjištěna přítomnost alkoholu v krvi, což potvrdil negativní výsledek provedeného odborného měření," dodal mluvčí.

Příčiny nehody nyní vyšetřují dopravní policisté. Jednou z prověřovaných verzí je i údajná náhlá zdravotní indispozice u staršího řidiče.

majojo ( 3. září 2015 17:44 )

Možná v Prostřeno, Egypťan to zařídí.

majojo ( 3. září 2015 17:41 )

A co jsi ty, svazáku bujarej? Nezdá se mi, že by tvoje mozkovna byla vyplněna něčím kvalitnějším, než jsou sekaní hlemejždi.

majojo ( 3. září 2015 17:38 )

Promiňte užití vulgárního výrazu u tak populární, vážené a důvěryhodné osobnosti jako je Kalousek. Tak tedy znovu: Kalousek je fíčus.

majojo ( 3. září 2015 17:36 )

No, jestli se budou dál protahovat odchody do důchodu, tak určitě. Mladí jdou za lepším do ciziny, takže důchodci budou pracovat i v tak náročných zaměstnáních až do náhlého kolapsu. Kalousek není Renault, ten je normální ***s.

majojo ( 3. září 2015 17:33 )

Jo, to se může stát a není to hned krimi, blbečci bulvární. Obou je mi velice líto.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud