Úspěšnou manažerku z Prahy sledovaly 2 vozy: Únosci ji navigovali na dálku?

Autor: sch, oj - 
24. 8. 2015
10:18

Je v pozadí zmizení manažerky Jany Svobodové (46) promyšlený plán únosců? Na snímcích z kamer, které auto s pohřešovanou zachytily těsně před zmizením, nikdo jiný není. Podle informací TV Prima ji sledovaly další dva vozy. Mohla tak dostávat instrukce na dálku.

Únos je nejpravděpodobnější a hlavní vyšetřovací verze policistů. Manažerka Jana Svobodová odjela z masáže a cestou se zastavila ještě v práci v pražské Argentinské ulici. Pak auto projelo několikrát Prahou, odbočilo na dálnici a pak zmizelo. V autě ale jela sama, je to patrné i na snímku.

Co už ale není vidět, jsou dvě další auta, která měla údajně podle informací televize její auto sledovat. Odtamtud zřejmě i dostávala úkoly. Naposledy ji kamery zachytily na sjezdu z D1 u Jihlavy. „Poslední kamera ji chytila někde u autokempingu Pácov na Vysočině,“ vypověděl Janin bratr.

„Může jít o únos, který by mohl mít byznysové pozadí. To znamená, že ta unesená s někým obchodovala, s někým spolupracovala, někdo ji chtěl poškodit,“ uvedl bezpečnostní expert Andor Šándor. Podle něj ale existuje i další varianta. „Někdo si ji mohl vytipovat. Někdo, kdo věděl, že má hodně peněz, a teď ji unesl a bude se ji snažit za výkupné od rodiny dobře zpeněžit,“ dodal Šándor.

Pořád ale existuje i další varianta. Je možné, že Jana měla psychické problémy a rozhodla se je řešit útěkem. Pro takový případ jí bratr poslal vzkaz: „Prosím tě, co nejrychleji se ozvi.“

Doporučujeme
forrtyn ( 24. srpna 2015 22:25 )

snad je

forrtyn ( 24. srpna 2015 22:22 )

lež a nenávist vítězí na celé čáře

forrtyn ( 24. srpna 2015 22:19 )

jestli v tom má prsty ČEZ, tak jde o velké prachy a holka může být v nebezpečí...

forrtyn ( 24. srpna 2015 22:16 )

Někdo si na ni počkal kvůli prachům, a třeba ji někde drží doma... Anebo už leží někde pod hladinou Nebo za ni chce výkupné - pak má ještě šanci, že je naživu. Snad se najde, ženská jedna manažerská.

forrtyn ( 24. srpna 2015 22:12 )

nesuď druhé podle toho, co máš doma

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud