Neděle 1. října 2023
Svátek slaví Igor, zítra Olívie
Polojasno 20°C

Landa o vandalovi: Každý v mládí dělá blbosti! Zpěvák mluví z vlastní zkušenosti

Autor: red - 
11. srpna 2015
10:44

Sice mu poničil luxusní porsche a způsobil na něm škodu 60 tisíc, ale jeho majitel, zpěvák Daniel Landa je ochotný se s vandalem domluvit a netahat ho po soudech. Jak sám říká, mladí lidé dělají věci, které nikdo jiný nechápe. Hudebník s divokou rasistickou minulostí to ví sám nejlíp.

Poté, co byl vandal na záběrech průmyslových kamer z pražského Vyšehradu identifikován jako Petr V., zvedla se proti němu na sociálních sítích velká vlna nenávisti. Landa má početnou základnu oddaných fanoušků, která chtěla poničení jeho luxusního vozu pomstít.

Usekal bych ti ruce, aby ti pahýly připomínaly chybu, kterou jsi udělal,“ napsal jeden ze zpěvákových příznivců na sociální síti. „Ten aby emigroval. Ale neuteče. Zúčtujeme,“ a „Září se nedožije,“ byly další nenávistné komentáře na adresu Petra V. Jakmile je spatřil, raději si smazal účty na všech sociálních sítích, které měl.

Video  Danielu Landovi vandal poničil auto.  - Policie ČR
Video se připravuje ...

Dan Landa však své horkokrevné fanoušky vyzval, aby se jakémukoliv útoku na Petra vyhnuli. „Vzhledem k tomu, že se snažíme řídit 14 hodnotami a jedna z nich je spravedlnost, další z nich je moudrost, tak bych byl velmi rád, kdyby nedošlo k žádnému napadení toho člověka nebo fyzickému ataku,“ řekl zpěvák ve VIP zprávách TV Prima.

S Petrem se chce domluvit. Jak sám moc dobře ví, hříchy mládí má každý. „Jsem ochotný se s ním domluvit i mimosoudně. Záleží, jak se k tomu postaví. Je mladej a mladý lidi často dělaj věci, který jiní nepochopí,“ dodal zpěvák. A Landa v tomto případě skutečně mluví z vlastní zkušenosti.

Dříve totiž proslul jako zpěvák slavné rasisticko-skinheadské skupiny Orlík, která slavila největší úspěch na počátku 90. let. Ve svých písních jako Bílá liga oslavovali nadřazenost bělochů a skupina se stala nejznámější rasistickou formací v Česku, která má své příznivce dodnes.

zauber ( 11. srpna 2015 16:21 )

Ano,každý v mládí dělá blbosti. Ale, objet kamenem lak automobilu je hnusná prasárna. Zde bych byl nekompromisní.

schweincenberg ( 11. srpna 2015 13:50 )

Málo smajlíků puberťáku...

schweincenberg ( 11. srpna 2015 13:48 )

Miluji tyto velkotovárníky a bankéře,kteří nás tu oslepují svým virtuálním majetkem a přitom jsou to smrkáči,kteří dostávají tak pětku kapesného od rodičů...

schweincenberg ( 11. srpna 2015 13:45 )

A proto si vybral vyloženého Kamikadze ,fans jsou docela silný argument.Takovouhle ptákovinu může vypotit opravdu yntelykent a volič KS.

schweincenberg ( 11. srpna 2015 13:42 )

Panáček,dřepí doma podělaný strachy Volič Knížete ve sé krystalické čistotě ,ta noblesa to aristokratické chování....

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud