Policisté zachránili život tatínkovi malého chlapečka: Zabít se pokusil přímo před nimi

Policisté zachránili život otci malého chlapce: On se ale pokusil zabít přímo před nimi znovu  (Autor: Profimedia)
Autor: dce - 
20. července 2015
05:40

Neuvěřitelný příběh vypráví policisté z Liberecka. 12. června dostali zprávu, že se mladý muž chce zabít otravou výfukovými plyny. Policisté přijeli včas, mladý muž se ale pokusil zabít podruhé přímo před policisty!

Bylo brzy ráno, když policisty v Novém Městě pod Smrkem zavolali všímaví sousedé, že se mladý muž pokouší na zahradě zabít výfukovými plyny. „Po příjezdu na místo hlídka viděla, že na pozemku za zavřenou bránou u rodinného domu stojí zaparkované osobní vozidlo, které bylo nastartované. Ve vozidle byl bílý dým a ze zadních dveří na straně u řidiče byla do vozidla zavedena trubka od výfuku, kterou do vozidla proudily výfukové plyny,“ uvedla policejní mluvčí Vladimíra Šrýtrová.

Policisté si uvnitř všimli i bezvládného muže. Rozbili okénko u spolujezdce, vypnuli motor a auto otevřeli. Jeden z policistů muži zatlačil na hrudník a muž se nadechl a jako zázrakem se probral.

S policisty byl schopný lehce komunikovat – sdělil jim, že v domě je jeho pětiletý syn. „Uvnitř domu policista zjistil, že syn je v pořádku a ještě spí. V domě si policista také všiml několika balení léků, které předtím muž spolykal,“ pokračuje mluvčí.

Jeden z policistů omámeného muže odvedl na pohovku, aby nezkolaboval.Muž se však zastavil před konferenčním stolkem a zde si chtěl znovu ublížit. Tak, aby to policista nemohl vidět, popadl malý kuchyňský nůž, který ležel na konferenčním stolku, a způsobil si jím bodné poranění břicha,“ vypráví Šrýtrová.

Na místo už mířila záchranka, policisté ale kontrolovali mužův stav a hlídali ránu v břiše – naštěstí nekrvácela.Následně na místo přijeli hasiči z Raspenavy, kteří muži dali dýchací přístroj a přístroj, který monitoroval tep až do příjezdu zdravotnické záchranné služby,“ dodala mluvčí.

Sedmatřicetiletý muž skončil v nemocnici. Důvodem pro pokus o sebevraždu byl prý rozchod s manželkou. O malého synka se postarala babička.

zapletalikovi ( 16. června 2019 11:47 )

V tomto případě. Ale kolikrát se už stalo, že muž zabil děti.
Kdybych po rozvodu rodičů, měla žít s fotrem ve střídavce, nebo nedej příroda v jeho "péči", tak raději skočím z balkonu. A to s rozběhem.

jeromeklapka ( 20. července 2015 15:49 )

Takže mu pridelia celodennú ostrahu?

nojasne ( 20. července 2015 12:01 )

Přesně, měl si otevřít láhev, že je baba pryč. Hlavně si pak ale nepořizovat novou, to by pak opravdu bylo na mašli.

6010 ( 20. července 2015 10:06 )

Ach jo, ti dnešní chlapi již nic nevydrží.Vždyť je na světě tolik jiných ženských, se kterými by ještě mohl spojit svůj život.Pro jedno kvítí slunce nesvítí.

bolivie.z.otylie ( 20. července 2015 08:12 )

Ale já za to, že nejsi schopna akceptovat jiný názor, ale opravdu nemohu. Ale prý se ta tvá arogance dá dokonce léčit.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud