Sobota 26. září 2020
Svátek slaví Andrea, zítra Jonáš
Zataženo, déšť 10°C

Mikuláš už podruhé utekl z léčebny: Má nařízenou sexuologickou léčbu!

 (Autor: Policie ČR)
Autor: ČTK - 
17. července 2015
16:14

Policisté pátrají po mladém muži, který utekl z léčebny z kosmonoské psychiatrické léčebny na Mladoboleslavsku. Muž má nařízenou ústavní sexuologickou léčbu a mohl by být sobě i okolí nebezpečný.

Devatenáctiletý Mikuláš Ř. utekl ve středu ráno, kdy měl absolvovat terapii na zahradě psychiatrické léčebny, na kterou však nedorazil. Mikuláš byl v minulosti odsouzen k sexuologické léčbě za delikt, kterého se dopustil na sociálních sítích.

Mikuláš je vysoký zhruba 180 centimetrů, má modré oči a hnědé krátké vlasy. „V době útěku měl na sobě šedou mikinu a světle modré kalhoty,“ uvedla Sikorová. Lidé, kteří by policii mohli sdělit jakékoli informace související s pátráním, mohou volat na telefonní číslo 724 124 283 i na linku 158. Obrátit se mohou i na nejbližší policejní stanici.

Mikuláš už takto utekl z Kosmonos před půl rokem, jeho svoboda ale trvala jen pár hodin. V minulém týdnu ze stejné léčebny utekli další dva nebezpeční pacienti, policisté je zanedlouho dopadli.

papik ( 18. července 2015 15:01 )

Cože to vlastně tak strašného provedl?

liskabystrouska ( 17. července 2015 17:59 )

tahle zrůda by měla být za mřížema!!nebo viset!

ma-ka ( 17. července 2015 17:06 )

PRoč ta léčebna není zabezpečená? Proč mají klienti volný pohyb? Jak to, že můžou jen tak odejít? Proč ten, kdo už jednou utekl, není řádně zajištěn nebo přesunut jinam? Proč je to celé na dobrovolnosti, když to ohrožuje ostatní?

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud