Muž přinesl na policii nalezený batoh: Bylo v něm 167 tisíc!

Strážníci našli v batohu 167 tisíc korun
Autor: ljš - 
17. 6. 2015
12:58

Ošuntělý batoh, který se povaloval na chodbě mosteckého magistrátu, skrýval jmění! To ale nálezce zjistil, až když ho odnesl na stanici městské policie. Přesto tvrdí, že by ho vrátil, i kdyby o penězích předem věděl.

Sekuriťák Jan Pejchar na úřad přišel s manželkou, protože chtěli v registru vozidel přepsat auto. „Všimli jsme si, že na židli leží ošuntělý špinavý batoh. Na první pohled byl prázdný, jen v otevřené boční kapse byl vidět svazek klíčů. Říkali jsme si, že by někomu mohly chybět,“ řekl serveru iDnes.cz.

Batoh, ke kterému se nikdo nehlásil, nakonec odnesli na městskou policii. Když ho strážníci otevřeli, nestačili se divit. Bylo v něm celkem 167 tisíc korun a také lísteček se jménem a adresou z Postoloprt a registrační značkou tahače. Zřejmě díky těmto údajům se osobu, která batoh s penězi ztratila, podařilo nalézt.

Pan Pejchar trvá na tom, že i kdyby o penězích věděl, batoh by stejně vrátil. „Jsem bývalý policajt, zachoval bych se stejně,“ řekl serveru.

zkratik ( 17. června 2015 21:40 )

....také lísteček se jménem a adresou z Postoloprt a registrační značkou tahače...... nějaký divný,ne?Navíc,to dojel do Postoloprt a nevšim si,že mu chybí batoh?Pak prej jen přijel,řek,děkuju a odjel.No a co nálezný???

anka ( 17. června 2015 19:46 )

slusny clovek, clovek, ktery si vazi sam sebe, by si nevzal penize nebo cokoliv jineho co mu nepatri

honza54.. ( 17. června 2015 16:50 )

všichni nejsou jako vy modro-topáci, jsou i poctiví lidi

honza54.. ( 17. června 2015 16:47 )

všichni nejsou jako vy modro-topáci, jsou i poctiví lidi

sores ( 17. června 2015 14:34 )

Většího vola jsem neviděla, v dnešní době něco vracet když i politici kradou a všichni okolo! I když to tam mohlo být nastražené že jsou všude kamery a sledují poctivost lidí!

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud