Policie dopadla tři dívky hledané kvůli vraždě v Letňanech: Skrývaly se v Litoměřicích

16. 4. 2015
09:52

Důležité svědkyně, nebo dokonce vražedkyně! Policie konečně dopadla trojici kamarádek z pasťáku, které hledala v souvislosti s vraždou seniora v Letňanech. Vrah muže ubodal a pak v bytě pustil plyn, aby zakryl stopy.

„Strážníci v Litoměřicích dnes krátce po půlnoci zadrželi tři dívky hledané v souvislosti s vraždou seniora v Praze-Letňanech,“ uvedla mluvčí litoměřické radnice Eva Břeňová. Vraždu dvaasedmdesátiletého muže od pondělí vyšetřuje policie a po dívkách vyhlásila celostátní pátrání.

Velitel litoměřické městské policie Ivan Králík uvedl, že strážníkům zavolala obyvatelka, že v Liškově ulici se pohybují tři osoby, které odpovídají popisu zveřejněnému v médiích. Dva strážníci se vydali na místo.

Dívky našli za trafostanicí pod schody vedoucími k vlakové zastávce Cihelna. „Bez použití donucovacích prostředků byly zadrženy a předány Policii ČR,“ doplnil ředitel.

Zavražděného seniora policisté našli v pondělí v jednom z letňanských bytů. Podle informací Blesk.cz v něm dívky přespávaly, protože nejmladší z nich byla přítelkyní syna zavražděného. Tomu prý za bydlení platila sexem.

Násilnou smrt potvrdila pitva, bližší informace o mužově smrti policie s ohledem na vyšetřování nesdělila. Stejně tak neuvedla, proč kvůli vraždě pátrá po dívkách.

Policisté pouze informovali, že dvě z dívek utekly počátkem dubna z výchovného ústavu, třetí byla jeho někdejší klientkou. Všechny tři jsou kamarádky a z ústavu v minulosti prý společně už utekly.

babana ( 17. dubna 2015 15:38 )

Třeba ten chlap na lepší neměl a tyhle byly pro něho superkočky

zkratik ( 17. dubna 2015 15:20 )

a zas můžou strážníci poděkovat občanům.Kdyby si nevozili pořád jen zádel v autě,taky by ty holky potkali

rucnikvolamydlo ( 17. dubna 2015 09:22 )

Jak mohly, tyhle tři platit sexem,... jedině že by si daly papírový pytlík na hlavu.

zelena.karkulka ( 16. dubna 2015 22:04 )

Standa nosil vyprat peníze mj.do brněnské firmy s technologiema do elektráren,byl tam jakože ,,podílník,,-dodnes vzpomínají ,jak donesl 200 mega cash

evanakis ( 16. dubna 2015 14:53 )

 ŠÁRKA SI UŽ MLASKÁ, ŽE TY NAKRADENÉ MILIONY SI UŽIJE KONEČNĚ SAMA VE VILE NA FLORIDĚ !

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud