Krvavý masakr modelek: Chladnokrevně je popravili na silnici!

Autor: shp - 
16. března 2015
16:35

Byly mladé a krásné. Aby taky ne, když se živily modelingem. Jejich životy však předčasně vyhasly, když je neznámí útočníci chladnokrevně rozstříleli na silnici v honduraském hlavním městě Tegucigalpa. Z krvavého masakru běhá mráz po zádech.

Modelky cestovaly s dalšími lidmi v šedivé dodávce, když k nim přiběhli maskovaní ozbrojenci. Donutili je vylézt z vozidla a poté si kleknout na silnici. Tam je chladnokrevně popravili.

Podle deníku Bild ženy před smrtí velmi trpěly. Ozbrojenci jim stříleli do rukou a těl, než je dorazili kulkami do hlav. Na místě pak policisté našli 15 nábojnic. Ty dokazují brutálnost útoku. Při útoku byli zraněni další žena a muž.

Mezi mrtvými jsou modelky Madelyn Ramirez Zambrano (†21), Blanca Alejandra Velásquez Mejía (†20) a šéfka modelingové agentury Alma Mariela Vargas Ordóñez (†28). Kdo si objednal jejich smrt, není jasné.

Spekuluje se, že agentura, respektive někdo z jejího vedení, byl zapojen do obchodu s drogami. Jde ale jen o spekulace. Celý Honduras je krvavým masakrem zděšen.

dutchschulz ( 17. března 2015 14:01 )

ad krisik22: To si pište, že se u redaktorů Plesku o žádnou metaforu nejednalo, ale o nevhodného užívání módního slova POPRAVIT za každou cenu, aby to vyznělo "in". Ve skutečnosti jde o kreténizaci češtiny. Jiné příklady: CELEBRITA XY POSLALA DRSNÝ VZKAZ (jiné celebritě-blbce), herečka XY SNAD ZAPOMNĚLA STÁRNOUT (ve skutečnosti zapomněla říct, že je po 5 plastických operacích), ŠOKUJÍCÍ ZPOVĚĎ týrané ženy (mít takové stvoření doma, tak ji proplesknete taky)... atd. atd. Metafora, kam se podíváš.

rucnikvolamydlo ( 17. března 2015 10:39 )

Tak a teď už víme, kde byl Putin těch 11 dní,... na dovolené v Hondurasu.

sores ( 17. března 2015 10:31 )

asijo:lepší recenzi jsem dnes nemohla číst. Přesně tak, popeláře by byla větší škoda,bez nich shnijeme a sežerou nás krysy.Holky zřejmě braly drogy a neplatily.Čert ví co v tom bylo, jen tak to určitě není!

tgbb. ( 17. března 2015 07:38 )

Opravdový debil už dorazil - komoušská špína kobyla1...

kobyla1 ( 17. března 2015 06:59 )

Už jen čekám, že sem přijde ten debil santixkauz a prohlásí, že vraždu si objednal Putin......

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud