Sobota 2. března 2024
Svátek slaví Anežka, zítra Kamil
Oblačno 11°C

Šokující video: O malou Jarku típal otec cigarety!

Otec se na videu přiznal, že Jarku pálil cigaretou
Otec se na videu přiznal, že Jarku pálil cigaretou  (Autor: TV JOJ)
Autor: šim, Čas.sk - 
15. ledna 2015
15:38

Jarce je teprve sedm let, ale ve svém životě zakusila už tolik bolesti, že si to člověk ani nechce představit. Její otec o ni típá cigarety. „Hm… pět. Tady pět a tady jedna,“ říká slovenská dívenka na videu, které odvysílala TV JOJ. Otec prý bije i její matku. Sám se k tomu přiznal.

Hubená ručka ovázaná obvazem, který si pak malá Jarka stáhne, aby ukázala několik boláků na předloktí. Na sociálních sítích koluje video, na kterém se otec přiznává, že děvčátko pálil cigaretami. Jeho slova potvrzuje i holčička. Šeptem říká, že jí to udělal táta, který bije i mámu. Otec se nechce k ničemu vyjadřovat, tvrdí. Jeho bratr ale říká, že ho k přiznání donutili.

„Z nervozity jsem ji popálil, protože jsem měl nervy,“ říká otec na videu. „Když Iveta chodila večer pozdě domů, dal jsem jí facku. Myslel jsem si, že má milence. Tak jsem se nasr*l  a dával jsem jí facky,“ říká muž v teplákovce s ovázanou hlavou o své manželce. Muž, který s ním rozhovor natáčel a klade mu otázky, je označen jako jeho švagr.

Že má holčička na sobě divné boláky, si už před rokem všimla její babička. Rodiče tvrdili, že je to štípanec od komárů. Minulý týden, když ji babička opět měla na hlídání, měla rány na ruce znovu. Dívenku boláky svědily, proto si je škrábala, až si je úplně rozškrábala. Babička jí ručku ošetřila a pak ji vzala k doktorovi. Lékař řekl, že se jednoznačně jedná o popáleniny cigaretou.

Právě svému synovi (Jarčině strýci) babička boláky ukázala. On si vzal Jarku stranou a promluvil si s ní. Přitom její výpověď natočil. Pak navštívil i jejího otce, manžela své sestry. Slíbil mu, že pokud se přizná, nikomu nic neřekne. Jarčin otec se pak činu přiznal. Řekl, že dívku popálil asi sedmkrát.  Rodina se obrátila na policii, která zahájila trestní stíhání, ale zatím nikoho neobvinila.

Video  Otec pálil vlastní dceru cigaretami!  - tv JOJ
Video se připravuje ...

ylatouf ( 15. ledna 2015 17:21 )

Tohle není nic proti tomu co se tu bude dít až Evropu obsadí ta muslimská verbež.

pepen ( 15. ledna 2015 17:10 )

Chudák dítě-okamžitě sebrat této rodině a zmetka zavřít až zčerná!!!!!

newdawn ( 15. ledna 2015 17:02 )

Pálit ho také - a na patřičných místech

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání