Alena K. se ráno zapojila do facebookové diskuse, kde klášterečtí mimo jiné spekulovali o tom, že vraha holčičky už policie dopadla a že se jedná o někoho z příbuzných, údajně o jejího strýce.

To zdrcená matka nejprve nijak nekomentovala a vrahovi pouze poslala další nenávistnou zprávu. "Zabiju tě z**deeee, vlastnoručně tě popravit!!!!!!! (...) Je to nechutný prase, který bude pomalu trpět, pomalu a bude prosit, vybudoval ve mně tolik nenávisti a vzteku, že já se postaram o to, aby chcípnul!!!!!!!!!!," napsala.

O několik minut později se už ale rozhodla prolomit mlčení a naznačila že ví, jak se vražda Elišky odehrála a možná i, kdo je vrah."Jako jediný víme, co a jak doopravdy je, strejda Honza to žádný nebyl!!!!!," vzkázala. Zda je za zrůdným činem někdo jiný z rodiny, nebo dokonce jiný strýc, však nekomentovala.

Video
délka: 05:00.16

Zprávy: Smrt andílka Elišky (†9): Stovky svíček, pláč a hon na vraha bestii Blesk TV

Odpověděla také lidem, kteří ji kritizovali za to, že po smrti dcery komunikuje na sociální síti. "Možná máte pravdu, ale lidi musí pochopit, že to nemůžu jen tak sledovat a nic nenapsat, vzal mi moji holčičku, moji jedinou holčičku, je ve mně tolik vzteku a komu to mám říct, když se taky o tom baví??? Sleduji fotky, vzpomínám, čtu komentáře??? To nemůžu nebo co?? Ať se obrátí, co chce, já chci tady MÍT svoji holčičku!!!!!," vysvětlila v emotivním vzkazu.

 

Vážení čtenáři, kvůli útokům na zavražděnou Elišku v příspěvcích některých čtenářů jsme se rozhodli zastavit diskuze pod články. Děkujeme za pochopení

Fotogalerie
27 fotografií