Záhadná smrt v rumburské nemocnici: Zabíjela zdravotní sestra?

Autor: ljš, jad, uá - 
21. 8. 2014
12:36

Vraždila jako heparinový zabiják Petr Zelenka? Policie vyšetřuje smrt pacientky v Rumburku, na níž měla zřejmě podíl zdravotní sestra. Podle nemocnice není vyloučeno, že žena může mít na svědomí i další úmrtí. Šokující je, že právě v této nemocnici se natáčel o Zelenkovi film!

Pacientka, která se nacházela ve vážném stavu, zemřela v nočních hodinách z 5. na 6. června 2014. "Vzhledem k závažnosti informací o nestandardních okolnostech tohoto úmrtí, které vedení společnosti následně obdrželo od středního zdravotnického personálu předmětného pracoviště, bylo zástupcem společnosti podáno trestní oznámení na podezření ze spáchání trestného činu jednou ze službu konajících zdravotních sester, která měla pacientku v péči," potvrdil ředitel nemocnice Darek Šváb. Podle informací Blesk.cz se by v tuto chvíli již měla být v cele.


Máte jakékoli informace k případu zdravotní sestry, která je podezřelá, že v Rumburku způsobila smrt jedné z pacientek? Napište nám na tip@blesk.cz nebo volejte na tel. 724 014 586.


Zároveň uvedla, že jsou v souvislosti s tímto případem prověřována i další úmrtí, ke kterým na tomto oddělení došlo. Právě na základě tohoto šetření byl s ženou okamžitě rozvázán pracovní poměr, což by nasvědčovalo tomu, že smrt pacientky a možná i dalších nezpůsobila nedbalost sestry nebo podobné pochybení, ale že se jednalo o úmysl.

Mluvčí krajské policie Veronika Hyšplerová potvrdila, že případem se se zabývají krajští kriminalisté. Vzhledem k vyšetřování nechce další podrobnosti nemocnice ani policie zveřejňovat. Na pátek ale nemocnice svolala tiskovou konferenci.

Pokud sestra skutečně způsobila smrt pacientky úmyslně, připomíná případ řádění heparinového vraha Petra Zelenky v roce 2006, který byl odsouzený za 7 vražd a 10 pokusů o vraždu v havlíčkobrodské nemocnici. Ty spáchal za pomoci podávání silných dávek heparinu pacientům v bezvědomí.

O Zelenkových vraždách byl v roce 2006 natočen film Hodinu nevíš. Shodou okolností se natáčel právě v prostorách nemocnice, v níž nyní došlo k záhadnému úmrtí, za nímž zřejmě stojí zdravotní sestra.

Doporučujeme
.abcd.abcd. ( 21. srpna 2014 18:23 )

Ještě nevíme co to bylo za pacientku. Třeba ji za to ještě udělej medaili za záchranu země. Možná, že měla pacientka ebolu, kdoví.

.abcd.abcd. ( 21. srpna 2014 18:22 )

To neva, tý sestřičce vypadlo asi něco jinýho.

agfor ( 21. srpna 2014 17:54 )

To jste ještě nebyl v Mostě na neurologii.

agfor ( 21. srpna 2014 17:53 )

Sorry, vypadlo mi a.

agfor ( 21. srpna 2014 17:52 )

Chudák sestřička zapomněl, že v českých nemocnicích můžou vraždit jenom doktoři.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud