Sobota 16. leden 2021
Svátek slaví Ctirad, zítra Drahoslav
Zataženo, sněžení -1°C

Brněnský Fritzl: 10 let znásilňoval dceru, zplodil s ní 2 děti

Brněnský případ se nebezpečně podobá rakouskému ďáblu Jozefu Fritzleovi, který dvacet čtyři let držel vlastní dceru ve sklepě a zplodil s ní několik dětí.  (Autor: Profimedia.cz, Blesk)
28. května 2014
11:53

Odporný případ, který nemá v Česku obdoby. V brněnském bytě otec znásilňoval svou dceru od jejích šestnácti. Zakazoval jí antikoncepci a za deset let s ní zplodil dvě děti. Soud ho poslal na 12 let za mříže.

V patnácti letech dívka odešla od matky žijící na Slovensku. Soud ji svěřil do péče otce. Od začátku bylo ale všechno špatně. Otec dceru chodil pozorovat při umývání. Ihned poté, co oslavila šestnácté narozeniny, mu to však přestalo stačit a poprvé ji znásilnil.

„Ačkoliv poškozená odmítala, říkala mu, že má strach, že se jí to nelíbí, že nechce být těhotná, využil své fyzické převahy a silou překonal odtahování poškozené a přetáhl ji na svoji postel, kde na ležící poškozené vykonal soulož, od té doby s ní opakovaně proti její vůli několikrát měsíčně měl pohlavní styk,“ citoval z rozsudku server novinky.cz.

Když jí bylo 18 let, narodila se jí dcera. O 4 roky později přišel na svět syn. Před narození obou dětí dceři vždy vyhrožoval, že pokud ho uvede jako otce, zabije ji, děti i sebe. Ani v jednom případě jí však nepovolil interrupci.

Mladá dívka měla zákaz stýkat se s kamarády. Otec ji nutil starat se o rodinu, jejich děti, ale i o tři nevlastní sourozence. Zvrhlosti dospěly do takové míry, že s dcerou souložil před zraky všech dětí.

Po desetiletém psychickém i fyzickém teroru v sobě našla mladá žena odvahu a utekla do azylového domu. Soud vynesl nejvyšší možný trest, který mohl - 12 let.

zemeck ( 28. května 2014 14:55 )

10 let s ním šukala, nikomu to neřekla... Sedět jde jenom pán. to je divný.

jsemtady ( 28. května 2014 13:15 )

Dežo a Aranka. Narodili se jim Gizela a Aladar. U tohoto etnika to je naprosto normální!! Hlavně že bylo love z dávek.

trhnisinadledvinkou ( 28. května 2014 12:37 )

za deset let jen dvě děti? asi otec nebyl příliš potentní

hulimihoukolen ( 28. května 2014 12:35 )

A to že šlo o eskymáky, to nenapíšete?

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud