Brutální útok na Národní třídě: Muž pořezal starší pár a utekl! Poznáte ho?

Pachatel brutálně napadl pár na Národní třídě. Poté utekl. Důvod útoku není známý.  (Autor: archiv Blesku)
Autor: tp - 
29. dubna 2014
19:38

Dva starší lidé (62, 69) se zrovna procházeli v Praze po Národní třídě, když je znenadání napadl muž v kšiltovce s nožem v ruce a velice brutálně je pořezal v obličeji a na krku. Poté utekl a motiv jeho činu tak zůstává záhadou, jelikož starší pár muže nijak neohrožoval.

Incident se odehrál v sobotu v půl osmé večer. Útočník poté zmizel Divadelní ulicí neznámo kam. Útokem ženě způsobil několikacentimetrovou řeznou ránu na krku pod pravou čelistí, muži pak hlubokou, osm centimetrů dlouhou řeznou ránu na tváři.

Policie také uvedla, že pachatel je velice nebezpečný, neboť zaútočil bez jakéhokoliv předchozího verbálního nebo fyzického konfliktu! "Stejně tak si pachatel z místa události nic neodnesl. To znamená, že se jednání nedopustil s cílem poškozené okrást, oloupit nebo se jinak obohatit. Proto apelujeme na každého, kdo by pachatele poznal, aby se ho nesnažil sám zadržet, ale toto nechal na policistech, kteří jsou k takovým zákrokům vycvičeni a vyzbrojeni," upozornil Hulan.

O to nepochopitelnější je čin, že pár útočníka nijak neohrožoval a pachatel je napadl bezdůvodně a neobvykle brutálně.

 

Video Pachatel při odchodu, napadl starší pár bez zjevného důvodu. - Policie ČR

foxlova ( 1. května 2014 08:56 )

už ho někdo poznal? víte, snad,kdo to je? ... co to je za vraha!!!!? dejte nějak vědět

marie60 ( 30. dubna 2014 07:42 )

foxlova ( 29. dubna 2014 21:46 )

...to je ten magor

foxlova ( 29. dubna 2014 21:29 )

elssa: už budeme mít klid

lug70 ( 29. dubna 2014 21:15 )

Nějak je v médiích ticho o případu mladého kluka, který byl v Budišově nad Budišovkou zmlácen tlupou cikánů, že na následky zranění zemřel. Mezi lidmi v Budišově se šušká, že jedním z agresorů byl synem otce popálené Natálky z Vítkova.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud