Středa 30. září 2020
Svátek slaví Jeroným, zítra Igor
Oblačno, déšť 15°C

Jonákovi vyhrožovali smrtí. Poštou mu přišla kulka: Nevím, jestli mě nezabijou, svěřil se

Autor: ljš, rvs, sch - 
24. února 2016
16:19

Ivan Jonák na svobodě nepřežil ani dva roky. Ve středu 24. února zemřel. Zprávu Blesk.cz potvrdil jeho kamarád DJ Uwa. Hned po odpykání 18letého trestu za objednání vraždy jeho manželky mu někdo vyhrožoval smrtí. V obálce našel kulku. Nyní jeho smrt vyšetřuje kriminální policie.

Po propuštění z vězení Jonák neviděl svoji budoucnost růžově. Z Discolandu, který před více než dvaceti lety znal každý, zbyly jen trosky.

Obnovit ho by stálo obrovské peníze a Jonák se do toho pouštět nechtěl. „Nevím nic, ani co bude zítra. Vyhrožovali mi zabitím, dostal jsem poštou na svou adresu kulku. Nevím, jestli mě náhodou dneska nebo zítra nezabijou, takže to vůbec neřeším,“ prozradil Blesk.cz Jonák.

Video Ivan Jonák: Jeho první minuty na svobodě! - redakce Blesk.cz

Jonák měl také obrovské dluhy. „Jsem milionář v červených číslech. Nemám vůbec na nic, natož abych sháněl miliony na obnovu Discolandu. Budoucnost neřeším vůbec,“ svěřil se během prvních dnů na svobodě.

starka ( 24. února 2016 17:24 )

V mafiánských kruzích si nikdy nikdo není jistý životem.Jeho bývalou manželku už nikdo nevzbudí a navíc se mu narodilo dítě od ženy,která na něj celé roky čekala.To je ta smutná stránka života mimo zákon.Na druhé straně musel někomu hrozně ublížit,který trpělivě čekal a svou pomstou ublížil i jiným.To ať si laskavě uvědomí všichni,kteří žijí v domění,že jejich lumpárny jsou nepostižitelné.

nicnezpravda ( 24. února 2016 16:30 )

 A stalo se..nebo ne ? Každopádně je prý mrtvý...to jsou šoky..jeden den čtu,že si na svobodě pořídil dítě a pak tohle..

itartas ( 29. dubna 2014 10:37 )

Tragikomická osoba!

moiaza ( 29. dubna 2014 09:11 )

Komu by Jonák asi chyběl? Mi určitě ne! Další divadelní celebrita na obzoru.Blesku, budeš mít žně!

jakeline ( 29. dubna 2014 06:20 )

At ho sejmou a bude od darebáka pokoj! zaslouží si to co provedl!

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud