Bodli mě do břicha a chtěli kód k trezoru, tvrdí Slovenka v bikinách podezřelá z vraždy obchodníka se zlatem

Autor: shp - 
15. dubna 2014
14:25

To, co na první pohled vypadalo jako vražda z hollywoodského dramatu, mohlo být ve skutečnosti úplně jinak. Slovenská modelka Mária Kukučová (24) prý zažívala po boku zabitého Andrewa Bushe (†48) hrozná muka. Milionář byl prý majetnický, bil ji a kvůli jeho nelegálním aktivitám Slovenku údajně bodli i do břicha!

O tom, že vše nemusí být tak, jak se na první pohled zdá, informoval server Topky.sk. Podle něj se snaží britská média svůdnou modelku očernit a udělat z ní vražedkyni.

I když byla po Bushově boku zpočátku Mária šťastná, idylka netrvala dlouho. Po několika měsících vztahu začal být milionář majetnický a myslel si, že si s ní může dělat, co se mu zlíbí. Když se mu vzepřela, začal ji bít.

Na povrch navíc vyplouvá, že Bushovy miliony nepocházejí z klenotnického byznysu, ale nelegální činnosti. Britský Daily Mail totiž zjistil, že má muž sice čtyři společnosti, ale jenom jedna je aktivní.

Poslední zisky se pohybují kolem 20 tisíc liber, což je zatraceně málo na to, aby to pokrylo Bushův hýřivý styl život. Mluvčí firmy, jistý William Brice, navíc žije někde v přívěsu na poli.

Existuje tak velké podezření, že se Bush podílel na prodeji drog. Kukučová se údajně snažila ze vztahu vycouvat poté, když ji na britském statku Chepstow přepadli čtyři maskovaní ozbrojenci.

Gangsteři Márii svázali, bili a ve finále bodli do břicha, aby jim prozradila kód k sejfu. I když Bushova rodina incident zlehčuje, Topkám ho potvrdila policejní mluvčí Sion Ffrancon s tím, že vyšetřování přepadení i nadále probíhá.

Podle Času.sk navíc Bush věděl, že k němu do španělské vily Mária jede, protože v ní měla své věci, které si chtěla vyzvednout. Případ Kukučové je opravdový kriminální oříšek. Podaří se ho vyšetřovatelům rozlousknout?

majojo ( 15. dubna 2014 20:28 )

Tyhle ku.rvy miliardářský holt děvenko nepřeplatíš.

ellka ( 15. dubna 2014 18:27 )

Maria podava z basy jeden rozhovor za druhym. Asi to nebude basa, ale tlacova kancelaria

cicavec ( 15. dubna 2014 18:23 )

Pane bože nad těmito debilními příspěvky co zde kydají zůstává rozum stát.

marie60 ( 15. dubna 2014 15:48 )

decathlonova-matka ( 15. dubna 2014 15:01 )

debilové, včera jste psali, že před odjezdem do Španělska řekla rodičům, že jede zajistit budoucnost pro dítě. tak dneska nekecejte, že si tam jela pro věci možná pro ten jeho trezor

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud