Agresivní Rumun rozmlátil výlohu. Prý se bál zdrogovaných spoluobčanů!

Autor: lvi - 
15. března 2014
18:44

Doslova peklo rozpoutal na pražském Hlavním nádraží muž z Rumunska, který se začal ohánět sekerou proti skleněné výloze jednoho z obchodů. Po zadržení tvrdil, že měl strach ze svých zdrogovaných kamarádů a pouze se bránil.

Incident se odehrál kolem půl sedmé ráno, kdy ostraha objektu informovala policii s tím, že v jedné z hal na pražském hlavním nádraží ničí muž se sekerou v ruce skleněnou výlohu stánku.
Trojčlenná hlídka z nedaleké služebny Wilsonovo nádraží přišla na místo téměř okamžitě a u prodejního stánku s bižuterií nalezla podezřelého muže. Policisté ho vyzvali, aby položil sekeru na zem, muž však nijak nereagoval a policisté tak využili donucovacího prostředku hrozby namířenou střelnou zbraní. Jednačtyřicetiletý Rumun se zbraně zalekl, sekeru odložil a policisté ho svedli na zem a spoutali. Muž skončil na služebně, kde mu policisté sdělili podezření ze spáchání trestného činu poškození cizí věci, za což mu hrozí až roční vězení. Majitel stánku předběžně odhadl škodu na rozbité výloze na 12 tisíc korun.

Zdrogovaní krajané

Při výslechu pak cizinec policistům sdělil, že odcestoval ze své rodné země do Plzně za prací. Jelikož měl v plánu pracovat manuálně, s sebou si vezl i tuto sekeru. Když ale v Praze na hlavním nádraží údajně potkal své krajany pod vlivem drog, začal se bát o život. Popadl proto sekeru a rozbíjel výlohu nedalekého stánku, čímž si chtěl v podstatě tímto způsobem přivolat policii.
 
Policisté celý incident konzultovali se státním zástupcem, který rozhodl o tom, že případ se zpracuje ve zkráceném, 48 hodinovém, přípravném řízení. Cizinec následně putoval do policejní cely v budově pražského krajského ředitelství a během zítřejšího dne ho pak budou policisté eskortovat na příslušný soud.

slider ( 16. března 2014 14:10 )

Vychodni Evropane nikdo nechce. (V Nemecku, Anglii, Franci ,atd.) https://www.facebook.com/tomio.cz http://www.dsss.cz/

zadnice ( 16. března 2014 10:11 )

Do ČR si skutečně dovolí přivandrovat kdejaký xindl díky našim politikům, kteří nastavili tento "DEMOKRATICKÝ" systém!!!

naidka ( 16. března 2014 09:41 )

"Jelikož měl v plánu pracovat manuálně, s sebou si vezl i tuto sekeru." To jako chtěl v Plzni kácet les?

zabibol ( 16. března 2014 08:10 )

Asi agresivní komunistický šílenec.

bernadette ( 16. března 2014 01:00 )

Plzeňáci jezdí na práci do Německa a do Plzně ksindl z Balkánu. To jsou ty výhody EU

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud