V kradeném autě převážel konopí za milion: Policisté šli po čuchu!

Hodnotu nalezených sazenic odhadla policie na zhruba 1,5 milionu korun.  (Autor: Policejní deník)
Autor: ČTK, lm - 
22. prosince 2013
12:52

Neuvěřitelně troufalý byl muž, kterého policisté zadrželi v centru Prahy. Řidič v Praze vezl v kradeném autě téměř 500 sazenic konopí. Rostlin bylo tolik, že muže prozradil jejich zápach.

Z konopí se získává droga marihuana, hodnotu nalezených sazenic odhadla policie na zhruba 1,5 milionu korun. Na policejním webu o tom informovala mluvčí pražské policie Hana Jeřábková. Řidiči hrozí až pět let vězení.

I bez velkého nákladu konopí by čtyřiačtyřicetiletý muž nevyvázl. Policisté ho totiž zastavili v centru Prahy ve Wilsonově ulici, protože řídil auto nahlášené jako kradené. "Muž jim uvedl, že si vozidlo půjčil od svého známého," uvedla Jeřábková.

Při kontrole ale policisté ucítili zápach konopí. Řidič popíral, že by u sebe měl marihuanu, ale když policisté otevřeli kufr auta, našli 14 krabic plných sazenic konopí.

"Celkem bylo sazenic téměř pět stovek. Muž proto putoval na policejní stanici a je podezřelý ze spáchání trestného činu nedovolená výroba a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami a jedy," doplnila mluvčí policie.

anka ( 23. prosince 2013 01:08 )

kdyz si o vas vyrentuji vas dum, budu tam pestovat travu...vydelam miliony, a vy ten dum muzete strhnou a znovu vystavet....porad si budete myslet, ze jsou lidi zli????

misanek70 ( 23. prosince 2013 00:20 )

skoda kazde rostlinky kazdopadne nekdo ho napraskal

majojo ( 22. prosince 2013 23:09 )

Někdo by tě práskl, lidi jsou zlí.

steelheart ( 22. prosince 2013 19:10 )

ta cena je poněkud přehnaná!

stolda ( 22. prosince 2013 19:10 )

Škoda, pěkná rostlina. Chtěl bych to do obýváku.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud