Děsivý nález na Lounsku: V popelnici leželo mrtvé novorozeně!

Autor: ČTK, lac - 
8. prosince 2013
12:53

Hrůzný nález učinil v neděli ráno bezdomovec v ulici Kpt. Nálepky v Podbořanech na Lounsku. V popelnici mezi odpadem leželo mrtvé novorozeně! Podle policie se dítě narodilo živé a jeho matka jej zřejmě zavraždila!

V Podbořanech na Lounsku našli v neděli dopoledne mrtvého novorozence. „Informaci potvrzujeme. Příčinu a okolnosti zjišťujeme,“ potvrdila Blesk.cz krátce po nálezu krajská policejní mluvčí Šárka Poláčková.

Hrůzný nález oznámil policii neznámý svědek. Podle informací Blesku novorozence objevil místní bezdomovec, který často v okolí prohledával popelnice. "Při ohledání bylo zjištěno, že se dítě narodilo živé, tudíž kriminalisté případ vyšetřují jako vraždu novorozeného dítěte matkou," poupravila předchozí informace Poláčková. Co se vlastně stalo, by měla zjistit nařízená soudní pitva. Policie také pátrá po matce novorozence.

maxik99 ( 9. prosince 2013 11:42 )

 tyjo, to je strašný ale našla jsem přímo web, který se těmihle tématy zabývá a je super! www.krimipribehy.cz

strnad86 ( 9. prosince 2013 10:02 )

Čau, už máte vyřešený vánoční dárky? Nakupte si je přes portál www.AkceZ.cz a my Vám vrátíme peníze z každého nákupu. To samé jako 1. v ČR u pojištění, spoření, či hypoték. Stačí se zdarma a bez závazků zaregistrovat.

123_ja ( 9. prosince 2013 08:48 )

ak nerozumies po slovensky, tak ta vazne lutujem

negomba ( 9. prosince 2013 00:39 )

Není nutné "překládat" . Vy jste rozuměla, já rozumím a ostatní také co nám bratr ze slovenska napsal. A má pravdu, zaživa stáhnout z kůže mrchu!

zkratik ( 8. prosince 2013 21:48 )

.....Podle policie se dítě narodilo živé a jeho matka jej zřejmě zavraždila....

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud