Krvavá jatka v hospodě: Chodil mu za ženou, podřízl mu krk

Miroslav M. podle žaloby podřízl milence své přítelkyně.
Autor: Zbyněk Schnapka, Lukáš Vincourek - 
3. 12. 2013
14:11

Řidič Miroslav M. (38) vydělával peníze za volantem kamionu a často nebyl doma. Jeho žena Anna K. (26) si zatím našla jiného. Když Miroslav potkal svého soka v hospodě, rozpoutal krvavá jatka. Nožem podřízl Jaroslavu V. (†31) krk a to přímo před zraky lidí v lokále.

Osudný den si Miroslav M. dal jointa a pak vyrazil do restaurace bowlingové herny v Karlových Varech.

Podřízl krk

Tady popíjel jedno pivo za druhým. Když pak jeho sok v lásce přišel se skupinkou lidí do hospody, Miroslavu M. se zatmělo před očima.

„Chtěl jsem mu dát ránu pěstí. Nevím proč, ale najednou jsem měl v ruce nůž, který nosím v kapse. Nevím, kde se to ve mně vzalo a já ho ze zadu řízl do krku. On se otočil, jednou rukou se držel za ránu a druhou na mě útočil. Tak jsem ho řízl ještě jednou,“ popisuje Miroslav M.

Nechtěl zabíjet?

Sok v lásce zemřel přímo v lokále. „Měl přeťatou krční žílu a tepnu, přeřízlý hrtan a čelist,“ uvedl státní zástupce Jakub Kubias. Když Jaroslav V. umíral, útočník na něho křičel, že mu vzal jeho syna a milovanou ženu.

„Chtěl jsem mu hodně ublížit, ale ne zabít. Je mi moc líto, jak to dopadlo,“ dodává Miroslav M. Za vraždu mu teď hrozí až 20 let vězení.

Doporučujeme
strnad86 ( 4. prosince 2013 09:41 )

Ahoj , už máte dárky na Vánoce? Portál www.AkceZ.cz Vám jako 1. v ČR vrátí peníze nejen za nákup v e-shopech, ale i za platbu pojištění či půjčku. Podívejte se!

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud