Toto je podoba muže, který chtěl znásilnit dvě ženy: Může jít o bývalého atleta!

Pachatel vypadal v době útoků takto, obě oběti se mu ubránily
Autor: shp - 
11. 11. 2013
13:09

V říjnu se pokusil v pražské Hostivaři znásilnit dvě ženy. Nepovedlo se mu to, obě se mu ubránily. Policie nyní zveřejnila identikity, podle kterých by mohl pachatele někdo poznat. Podle všeho může jít o bývalého atleta.

První pokus o znásilnění se odehrál 9. října u nádraží v Hostivaři. Muž zezadu přišel k ženě zezadu a pokusil se ji znásilnit. To se mu však nepovedlo, protože se žena bránila a navíc ho vyrušil náhodný svědek.

I druhá oběť se ubránila

Znovu to zkusil o týden později, opět nedaleko nádraží. Tentokrát se pokusil znásilnit mladou ženu, která odemykala dveře do domu. Jenže i ona se bránila a násilník utekl, aniž by se mu sexuálně-násilný čin povedl

Může jít o atleta

„Kriminalisté získali svědectví, podle kterého pachatel umí dobře běhat, je atleticky zdatný nebo sportovně založený. Mohlo by jít i o bývalého atleta,“ řekl Novinkám mluvčí pražské policie Jan Daněk.

Popis pachatele

Pachatel je ve věku mezi 25 až 35 lety, vysoký asi 175 cm, hubené atletické postavy. V době útoků měl na sobě modré kalhoty, sepranou zeleno-fialovou mikinu a kolem krku palestinu. Na nohou měl těžší černé boty a na zádech batoh.

 

petrkite ( 11. listopadu 2013 19:38 )

Serunatebevole...co jsi zač ty debile!takhle mluvíš normálně?vypadá to že jsi někde z ostravska  co ty cipe!

podplachetkouosoba ( 11. listopadu 2013 13:55 )

může jít o atleta. tak to nehrozí, že by chtěli chytat mě

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud