Brutálně zmlátil a znásilnil Patrika (12): Bady měl jít sedět, ale zmizel

6. 10. 2013
09:19

Násilník z Krupky je na útěku už po desáté. Nedostavil se k soudu, který měl rozhodnout o trestu za jeho předchozí útěky z výchovného ústavu. Nikolas Bady je mladším ze dvou pachatelů, kteří v roce 2010 brutálně zmlátili Patrika (12).

Nikolas byl v době spáchání brutálního činu nezletilý, byl proto umístěn do výchovného ústavu. Do vězení se nakonec stejně dostal, za pravidelné útěky z ústavu v Boleticích dostal osmiměsíční trest za maření výkonu úředního rozhodnutí.  Ten mu v lednu zkrátila prezidentská amnestie.

 

Nepřišel k soudu

V srpnu letošního roku mu soud v Děčíně udělil maximální roční trest vězení pro jeho nenapravitelnost. Bady se proti rozsudku odvolal, k odvolacímu soudu teď ale podle serveru tn.cz nepřišel. Bady dosáhl v polovině září plnoletosti a opustil ústav v Boleticích. Kde se nachází, není známo. Mohl by se ukrývat u příbuzných ve Střekově.

Nikolas Bady může být nebezpečný. "Trpí poruchou osobnosti, dříve psychopatie a dominuje agresivita. Neochota dodržovat společenská pravidla. Tyto poruchy se nedají léčit," tvrdil tehdy psycholog Slavomil Fischer.

útok z Krupky

Čin tehdy čtrnáctiletého Badyho a jeho sedmnáctiletého komplice v roce 2010 šokoval svou krutostí a fotky zmláceného Patrika si lidé přeposílali na internetu. Mladíci si dvanáctiletého chlapce vyhlédli u vlaku, nutili ho k orálnímu sexu, mlátili ho, svlečeného ho nutili dělat kliky v potoce. Tam ho nechali ležet, když se násilím unavili.

kdoasi ( 10. října 2013 14:15 )

Za to můžeme poděkovat našim pseudohumanistických poslaneckým blbečkům.

kockamicka ( 7. října 2013 21:37 )

pokavad uz se nekdo narodi dement jako je to popsane a soud ho tim taky uznal tak si mislim ze nepotrebuje nic useknout ale takovou mlades nekam umistnovat aby to citily sami na sobe ja mit tu pravomoc tak hned sfleku ho nacpu bud do dobran na vzdy nebo do bohnic proto ze v kriminalu se jeste vic zhorsi a az vyleze tak bude jeste stokrat nebespecnejsi

komiret ( 7. října 2013 20:40 )

uříznout mu toho smradlavýho tchoře a nechat mu ho sežrat...přiměřený trest pro tahového bastarda

maschtal ( 7. října 2013 18:40 )

vrazit mu do ***e deštník a roztáhnout.... dobytek černej!!!!

pawelhawel ( 7. října 2013 11:45 )

to je ale svinskej rypák hnusnější než skřet z Pána prstenů srazil bych mu palici tupím nožem

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud