Šílený únosce: Přítelkyni vozil v kufru auta, pak ji přivázal ke stromu

Ilustrační foto.
Autor: ČTK, ljš - 
8. 7. 2013
23:29

Chvíle obrovské hrůzy si prožila dvaadvacetiletá dívka z Příbramska. Její šílený přítel ji svázal, asi hodinu vozil zavřenou v kufru kradeného auta a pak ji přivázal v lese ke stromu a odjel!

Příbramští policisté stíhají šestadvacetiletého muže, který podle nich svázal svou přítelkyni a vozil ji v kufru auta. Poté ji zanechal v lese přivázanou ke stromu. Ženě se podařilo osvobodit a přivolat pomoc. "Muže zadrželi kriminalisté, hrozí mu až čtyři roky vězení," sdělila dnes mluvčí příbramské policie Monika Schindlová.

"Násilník spoutal svou dvaadvacetiletou přítelkyni a poté ji zavřel do zavazadlového prostoru vozidla, kde ji vozil asi hodinu. Následně ji přivezl do lesa na Milínsku, kde ji přivázal ke stromu a poté ji zde zanechal," uvedla mluvčí. Dívka si podle ní nejdříve myslela, že jde o žert, pak ale začala mít obavy o to, co se jí stane.

Policie muže později zadržela v Praze v kradeném autě. U sebe měl partnerčinu kabelku, ve které byl telefon, peníze, doklady a platební karta, z níž stihl vybrat několik tisíc korun. Policisté zjistili, že muž má až do roku 2015 zakázáno řízení a byl na něj vydán příkaz k zatčení několika soudy. Obdobného jednání se údajně dopustil už v minulosti. Kriminalisté muže nově obvinili z vydírání, krádeže, neoprávněného opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku a z maření výkonu úředního rozhodnutí.

kradousek ( 9. července 2013 08:21 )

A tohle Klauz osvobodil!!! běžte loupit a krást k němu.

dobrotka ( 9. července 2013 05:25 )

Hm ... nejak mi v tom novem obvineni chybi "omezovani osobni svobody"!!!!!

babicovyjedy ( 9. července 2013 01:40 )

jednalo se o mlade devce ne starej pytel plnej sracek a chcanek

danuska555 ( 9. července 2013 00:36 )

Jeeeezkovo voci,,aby to v tom lese byla tak Bliveta? To by tu jeste schazelo!

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud