Otřesný konec pátrání po nezvěstné holčičce (6): Našli ji svázanou a zavražděnou!

Tělo šestileté Alanny našli zabalené v plachtě uprostřed ulice.
4. července 2013
22:01

Zdrcení rodiče už nikdy nevezmou svoji dceru Alannu do náruče. Šestiletou dívku našli zavražděnou na ulici v Saginaw v Texasu. Policie pátrá po zrůdě, která holčičku svlékla jen do spodního prádla, ruce jí svázala za zády a přes hlavu omotala igelitovou tašku. Za informace, které povedou k dopadení monstra nabízí 10 tisíc dolarů.

Alanna Gallagherová zmizela v pondělí z domu rodičů. Otec, který zmizení ohlásil, chodil od domu k domu a ptal se sousedů, zda ji někdo neviděl. V tu dobu už ale dva mladíci Owen Whiddon (14) a Josh Smith (18) našli o pár kilometrů dál podivný balík uprostřed ulice. V plachtě tu bylo zabalené dívčino tělo.

Jediná stopa, kterou policie zatím má, vede k červenému pick-upu, ve kterém zřejmě ke zrůdné vraždě došlo.

"Byla to skvělá holčička. Věčně jsem ji vídal, jak tu jezdí na koloběžce," vzpomíná jeden ze sousedů. "Zdálo se, že je chytřejší než většina ostatních dětí," dodává další.

Alanna oslavila šesté narozeniny necelé tři týdny před vraždou. Policie v současné chvíli nemá žádné podezřelé a nezná ani příčinu smrti.

vysta ( 5. července 2013 00:17 )

zrovna v texasu maji trest smrti,ale tomu prckovi to zivot nevrati

lucio1 ( 4. července 2013 23:22 )

 Třeba něco podobného potká na vlastní kůži ty debily co tak vehementně protestují proti trestu smrti...Co jiného s takovou zrůdou?

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud