Nezvěstný místostarosta zavražděn? Vyslýchají exmilence jeho partnerky

Brněnský místostarosta Aleš Vytopil zmizel  (Autor: Blesk - Ondřej Požár)
Autor: Gabriela Peringerová - 
13. září 2011
11:55

V případu pátrání po místostarostovi  brněnské městské části Židenice Aleši Vytopilovi (36) začíná být jasno. Policie vyslýchá podle informací Blesku  muže, který za zmizením politika údajně stojí. Dva na sobě nezávislé zdroje Blesku potvrdily, že jde o bývalého přítele nové životní partnerky Aleše Vytopila.

„Je to psychopatická osobnost se sklonem ke zbraním. Na mysl se mi vkrádají ty nejčernější myšlenky,“ konstatoval k osudu mladého politika člověk, který je s případem seznámen. Kde je nyní Aleš Vytopil, není stále jasné.

Aleš Vytopil odešel v pátek večer na schůzku do Mariánského údolí v Brně-Líšni. Druhý den po něm policie v lokalitě, kam jezdí Brňané na výlety, intenzivně pátrala. Našla na parkovišti jen jeho nezamčené auto.

Podle informací Blesku nemá zmizení politika nic společného s postem místostarosty a politikou. „Pravděpodobně jde o čistě osobní věc. Měl se rozejít s manželkou a žít s novou přítelkyní. A její bývalý přítel to neunesl,“ upřesnil druhý z informátorů Blesku, který má o hledání politika informace.

Policie zatím odmítá sdělit podrobnosti k vyšetřování ani k zadržení podezřelého. „Nemohu  tyto informace potvrdit, ani vyvrátit,“ řekla mluvčí policie Petra Vedrová.

Se svojí současnou přítelkyní Vytopil dokonce údajně na začátku září založil firmu s názvem PEPE bar. Firma se zabývá pronájmem nemovitostí. „Je to mladá dívka, blondýnka. S panem místostarostou jsem ji několikrát viděla,“ potvrdila známá Aleše Vytopila.

kendex ( 14. září 2011 13:03 )

Pokud tisk psal, tak je ještě ženatý. Tak jaká snoubenka? Anebo se již rozvedl? Ale to vše vyšetří policie. Určitě se bude zajímat i o jeho milenku a snad podezřívá jejího bývalého partnera.

kammuska ( 14. září 2011 12:12 )

je taky rozdíl mezi milenkou a snoubenkou, vid?

petrzmisa ( 14. září 2011 12:05 )

MY JSME HIENY, ALE TY NÁM PŘEJEŠ JEN TO NEJHORŠÍ... Ty jsi taky dobrý člověk viď?

kendex ( 14. září 2011 10:13 )

Jak můžete vědět, zda měl nějaké zázemí nebo ne? To snad by měla vědět jeho manželka. Milenkám muži často vykládají stejné lži, jaké píše bulvár.

kammuska ( 14. září 2011 01:44 )

koho moc nezbývá?

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud